Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

18 czerwca 2024

UFO skorzystało z okazji, aby się przejrzeć w masce Tesli Roadster.

Kilka dni temu, wystrzelono w kierunku Marsa flagowe auto firmy Maska. Dokonano tego za pomocą rakiety Falcon.  Nieprzeciętne widowisko transmitowane na You Tube (Livestream), przyciągnęło przed ekrany komputerów niez...

Kilka dni temu, wystrzelono w kierunku Marsa flagowe auto firmy Maska. Dokonano tego za pomocą rakiety Falcon.  Nieprzeciętne widowisko transmitowane na You Tube (Livestream), przyciągnęło przed ekrany komputerów niezliczone rzesze zainteresowanych internautów. Zdaniem części obserwatorów, Tesla Roadstar Elona Musk’a mogła zainteresować sobą przedstawicieli obcych cywilizacji.
 
                               Dołączona grafika
                               fot/ YouTube/VIGILANT ANGEL, YouTube/SpaceX
 
Start uznano za udany, pomimo tego, że jeden ze stopni skończył w oceanie. Jako ładunek, postanowiono użyć kabrioletu Tesla Roadstar, za którego kierownicą posadzono ubranego w biały kombinezon manekina. 
 
Wielu z tych, którzy oglądali transmisję na żywo, zwróciło uwagę na tajemnicze obiekty, które pojawiły się obok tej maszyny. Albo kosmici zainteresowali się dziwnym pomysłem ziemian – wystrzeleniem w kosmos typowo ziemskiej maszyny, albo spodobał im się samochód i teraz na pewno nie dotrze już na Marsa…
 
                               
 
Na nagraniu widać przelatujące z dużą prędkością świetliste obiekty. Czy jednak samochód poruszający się w przestrzeni kosmicznej mógł przyciągnąć uwagę pozaziemskich istot? Całe szczęście, że transmisji nie nadzorowała NASA. 
 
Wielokrotnie zdarzało się, że amerykańska agencja kosmiczna, natrafiała na niespodziewane problemy techniczne, gdy tylko w pobliżu transmitowanej przez ISS transmisji na żywo, przelatywało coś co można było zinterpretować jako UFO. Tego typu zdarzenia są tak nagminne, że zasadniczo nikogo już nie dziwią, a ostatnia taka obserwacja miała miejsce całkiem niedawno.
 
                                 Dołączona grafika
                                 fot/NASA
 
Jeżeli był to kosmiczny śmieć, to po co ta szopka z wyłączaniem transmisji? Oczywiście, że może istnieć całkiem racjonalne wytłumaczenie korelacji pomiędzy transmisją, a obserwowanymi obiektami. Obecnie bardzo trudno wymyślić jakiekolwiek uzasadnienie dla takiego zdarzenia w związku z czym te dziwne kształty, przynajmniej na tą chwilę pozostają Niezidentyfikowanymi Obiektami Latającymi.
 
                                  
 
                                 
 
                                  
 
Źródła: innemedium
            You Tube
            Earth Chronicles
            Ancient Code

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx