Porwania przez obcych. Jak badacze definiują to zagadnienie osobiście?

Gorąca dyskusja o zjawisku tzw. abdukcji

Każdy z nas widział przynajmniej jeden film, w którym ktoś zostaje porwany przez UFO. Siłą wciągnięty na pokład statku przez strumień światła. Po pewnym czasie wraca, dzieląc się przeżyciami z bliskimi, lub na zawsze skrywając w sobie to, co przeżył. Czy do abdukcji dochodzi zawsze w ten sam sposób? A może Obcy potrafią „przenosić” nasz umysł, podczas gdy ciało pozostaje tam, gdzie znajdowało się w momencie porwania? Czego pragną się od nas dowiedzieć, jakie jest ich nastawienie? I najważniejsze – czy mamy jakiekolwiek dowody, że do takich porwań kiedykolwiek doszło w rzeczywistości? O tym opowiedzą goście w tej ciekawej debacie.

0 0 votes
Article Rating
OŚWIADCZENIE: Nie przechowujemy materiałów Wideo na swoich serwerach. Szanujemy prawo polskie i międzynarodowe dlatego zezwalamy Użytkownikom na publikacje materiałów Wideo tylko i wyłącznie z popularnych i zaufanych źródeł (YouTube.com), które posiadają wbudowane algorytmy służące do zwalczania nielegalnych treści. Materiały Wideo udostępniane z zewnętrznych stron są wyłącznie w formie "Embed", pod warunkiem, że Autor danego materiału udostępnił Embedowanie Publiczne dając tym samym prawo stronom trzecim na dalsze udostępnianie. Jeżeli widzią Państwo jakiekolwiek nadużycia, prosimy o zgłoszenie tego faktu wypełniając formularz. Po weryfikacji wiarygodności zgłoszenia, dany materiał zostanie niezwłocznie usunięty przez Administratora.
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
BiBi
4 lat temu

Zakładając, że obcy mają możliwość pokonywania wielu lat świetlnych w kilka chwil oznaczałoby, że ich technologia jest tak potężna, że nie muszą porywać ludzi i narazić się na ryzyko. Wystarczą jakieś inteligentne mikrosondy, które dodatkowo mogłyby się wszczepić do organizmu człowieka i na tej zasadzie pobierać dane do swoich badań. Skoro potrafią zakrzywiać czasoprzestrzeń dzięki czemu mogą pokonywać ogromnego odległości w kilka chwil, to taka mikrosonda to dla nich pikuś.

1
0
Dodaj komentarzx