Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

27 lutego 2024

Auto detailing – na co zwrócić uwagę?

Usługa auto detailingu jest coraz bardziej popularna. W poniższym wpisie m.in. znajdziesz informacje – co może zawierać pakiet detailingu.

Co wchodzi w skład auto spa?

Auto detailing jest znacznie większą rzeczą niż zwykłe mycie samochodu. Car detailing to kompleksowy proces obejmujący czyszczenie i przywracanie blasku zarówno wnętrza, jak i zewnętrza pojazdu. Specjaliści zajmujący się auto detailingiem korzystają z zaawansowanych technik, narzędzi oraz środków chemicznych, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

Auto detailing można podzielić na dwie kategorie, które wpływają na wygląd auta. 

Zewnętrzny Auto Detailing:

  1. Mycie i oczyszczanie lakieru
  2. Polerowanie (czasem to również usuwanie wgnieceń)
  3. Zabezpieczenie lakieru, renowacja lakieru lub korekta lakieru 

Wewnętrzny Auto Detailing:

  1. Odkurzanie i czyszczenie tapicerki – często przydaje się jej pranie
  2. Czyszczenie deski rozdzielczej i elementów wnętrza – na karoserii gromadzi się sporo brudu
  3. Ochrona skóry

Prócz podstawowych prac można zaliczyć również dodatkowe ulepszenia tj.: przyciemnianie szyb, maskowanie rys, zaprawki lakiernicze, renowacja reflektorów, impregnacja dachu.

Auto detailing: Warszawa – co wybrać?

Oferowane przez profesjonalne studio auto detailingu usługi dopasowane są do indywidualnych potrzeb klienta. 

Jeżeli chodzi o auto detailing w Warszawie polecana jest firma bling autodetailing. Zespół cechuje pełny profesjonalizm i doświadczenie w detailingu samochodów.

Każde ze zleceń jest realizowane z wielką dokładnością, jak również starannością. Firma stara się udzielać porad, w jaki sposób zadbać o jak najlepszy wygląd Twojego samochodu przez długi czas. Auto wygląda czasem prawie jak po wyjechaniu z salonu nawet po latach eksploatacji.

Ile kosztuje usługa auto detailingu?

Auto detaling to usługa, która może się znacznie różnić w zależności od zakresu usług oraz regionu.

Usługa auto detailingu jest najczęściej możliwa w pakietach. Ceny zaczynają się od kilkuset złotych. Wszystko zależy od wielkości wnętrza pojazdu. Każdy z pakietów zawiera mycie detailingowe. 

Efektem końcowym są świetnie wyglądające samochody. Usługi auto detailing wykonywane są w celu korekty wyglądu samochodu, powstrzymania korozji oraz zabezpieczenia przed działaniem szkodliwych czynników

Ważne jest to, iż proces detailingowy to inwestycja, a jego koszt zazwyczaj zaczyna się od kilkuset do kilku tysięcy złotych, szczególnie jeśli uwzględnimy dodatkowe opcje, takie jak powłoki ceramiczne czy specjalne zabiegi ochronne.

Korzystaliście kiedyś z auto detailing w Warszawie?

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx