Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

12 kwietnia 2024

Zalety transportu morskiego z Chin

Morskie przewozy to bardzo popularny sposób transportu towarów z Chin do Polski. Przedstawiciele nowoczesnego biznesu wybierają go ze względu na dostępność cenową i uniwersalność. Firma M3Cargo od 12 lat z powodzeniem dostarcza towary morską drogą do Polski, a jej klienci mogli poczuć na własnym biznesie wszystkie zalety tej metody.

Klikając w ten link, dowiesz się więcej o tym, jak realizowany dostawa ładunków prefabrykowanych z Chin https://pl.m3cargo.com/opytnym-zakazchikam/dostavka-morem/.

1. Jest to ekonomicznie korzystne

Dostawa drogą morską jest najtańszą metodą spośród wszystkich dostępnych opcji. Szczególnie imponujące jest porównanie z transportem lotniczym – ceny są dosłownie o rząd wielkości niższe. Ma to znaczący wpływ na koszty towarów, a tym samym na popyt konsumentów. Wszystko to stwarza warunki do ich korzystnej sprzedaży i pozytywnie wpływa na realizację planu biznesowego.

Największa dostępność cenowa jest uzasadniona ładownością statków. Ich imponująca pojemność – od 18000 do 250000 kontenerów z różnym ładunkiem – znacząco obniża koszt transportu jednostkowego towaru.

2. Można wysyłać nawet bardzo duże i ciężkie towary

Ładowność statku towarowego może osiągnąć 20-25 tys. ton. Oto jak można wykorzystać tę zaletę:

  • Przy wysyłce znacznej partii można zamówić usługę pełnego kontenera (FCL). W takim przypadku opłata za pełny kontener jest korzystniejsza niż rozliczanie według objętości ładunku.
  • W ten sposób wygodnie transportować duże urządzenia i pojazdy. Na przykład, statkiem można przewieźć nawet platformę naftową, i nie istnieją inne opcje jej transportu. Dla ładunków o niestandardowych wymiarach przewidziane są specjalne kontenery z otwartym górnym i płaskimi stelażami. W razie potrzeby utrzymania ścisłego reżimu temperaturowego stosowane są kontenery chłodnicze.
  • Uniwersalność. Ładunki mogą należeć do dowolnej kategorii: standardowe, sypkie, płynne, niebezpieczne (toksyczne), wymagające specjalnego reżimu temperatury itp.

3. Można zamówić również małe towary dzięki kontenerom zbiorczym

Ta metoda jest korzystna przy transporcie małych partii. W tym przypadku zakłada się wspólne wykorzystanie kontenera przez określoną liczbę klientów. Dostawa ładunków zbiorczych (LCL) pozwala zminimalizować koszty, ponieważ kontener jest płatny wspólnie. Oczywiście, nie unika to kosztów magazynowania, odprawy celnej, rozpakowywania itp., ale mimo wszystko dla małego biznesu LCL stanowi doskonałą opcję

M3Cargo — niezawodny partner logistyczny dla biznesu

Firma M3Cargo zajmuje się dostawą ładunków z Chin do Polski od 2012 roku. W tym czasie zdobyliśmy nie tylko bezcenną wiedzę, ale także nienaganną reputację. Oferujemy:

  • wysokiej jakości usługi i indywidualne podejście do każdego klienta, niezależnie od wielkości zamówienia;
  • ścisłe przestrzeganie prawa;
  • szybkie odprawy celne;
  • przejrzyste kształtowanie cen;
  • terminowe realizacje zamówień;
  • kontrolę nad ładunkiem na każdym etapie i gwarancję bezpieczeństwa.

Korzystając z naszych usług, unikasz wszelkich trudności związanych z formalnościami i innymi niuansami, masz możliwość zaoszczędzenia na dostawie i otrzymania swojego towaru bez nieprzewidzianych opóźnień. Zapraszamy do współpracy!

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx