Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

23 maja 2024

Minimalizacja kosztów wynajmu parkingu przy lotnisku

Nikt nie lubi przepłacać, chociaż każdy oczekuje najwyższej jakości. Jeśli zostawiasz auto w nowym miejscu, warto mieć pewność, że jest ono w odpowiednich rękach i nie grozi mu żadne niebezpieczeństwo. Publiczne, miejskie i niestrzeżone parkingi pozostawiają wiele do życzenia. Gdy wylatujesz poza granice kraju, warto wybrać miejsce, które jest stale monitorowane i strzeżone. W ten sposób oddasz się w pełni przyjemnościom i zrelaksujesz się bez o samochód lub jego stan techniczny. 

Czy taki parking jest drogi? Ile kosztuje doba na parkingu usytuowanym blisko lotniska? Czy można tę cenę obniżyć do satysfakcjonującego poziomu? Zapraszamy po więcej informacji na temat oferty Parkos, która zapewnia kompleksową usługę i wiele dodatkowych udogodnień. 

Parking w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska w super cenie

Decydując się na parking Katowice Pyrzowice, możesz mieć pewność, że jest on usytuowany w dogodnej lokalizacji. Czy to oznacza, że dojdziesz z niego na lotnisko pieszo? Sprawdź w profilu konkretnego obiektu i przekonaj się o tym. W opisie otrzymujesz wszystkie niezbędne informacje. Gdyby tego było mało, posesja dostawcy zaznaczona jest na wygodnej mapce.

Co, jeśli obiekt jest oddalony od lotniska o kilka kilometrów?

Spokojnie, nie musisz iść na spacer ze wszystkimi walizkami i torbami. Każdy obiekt dysponuje usługą parkingową lub bezpłatnym transferem. Na czym polegają tego typu usługi? 

Usługa parkingowa to świetny wybór dla osób, które mają zaufanie do pracowników danego parkingu i samego obiektu oraz nie lubią marnować czasu. Po prostu przyjeżdżasz bezpośrednio na lotnisko i w hali obiektu specjalista odbiera od Ciebie klucze do auta. Następnie jedzie nim na parking, klucze deponuje w bezpiecznym sejfie i w określonym terminie odwozi w to samo miejsce. W drugim przypadku podstawiany jest autobus, który zabiera klientów z parkingu na lotnisko i w drugą stronę. Jest on oczywiście bezpłatny. 

Elastyczność rezerwacji 

Termin lub godzina lotu uległa zmianie i obawiasz się, że Twoja super oferta przepadnie i zostaną dostępne jedynie miejsca, które mimo wyższej ceny pozostawiają wiele do życzenia? Spokojnie! W razie ewentualnej zmiany planów możesz skontaktować się bezpośrednio z obsługą parkingu i przedstawić zaistniałą sytuację. Numer kontaktowy znajdziesz w mailu z potwierdzeniem rezerwacji. 

Pamiętaj, że musisz wykonać daną czynność minimum 24 godziny przed planowanym przyjazdem. W innym wypadku dostawca zgodnie z regulaminem może odmówić wprowadzenia jakichkolwiek zmian lub nawet anulowania transakcji.

Parkos to jedynie pośrednik między klientem a parkingiem, który w danym terminie dysponował wolnymi miejscami. Mimo wszystko w systemie mogą znajdować się obiekty spełniające konkretne warunki i standardy. Należą do nich m.in. miła obsługa, zabezpieczenia (np. parking monitorowany), ochrona, dodatkowe udogodnienia i wiele innych istotnych czynników. 

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx