Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

22 maja 2024

Kreatywne prezenty – koszulki prosto z drukarni!

Z każdym rokiem lista pomysłów na prezenty dla najbliższych może się kurczyć. Jeśli przyjaciel, członek rodziny lub ukochana osoba nie daje nam znać, co chciałaby dostać, istnieje kilka rozwiązań. Można na przykład postawić na własnoręcznie wykonane podarunki. To dobra opcja dla tych, którzy posiadają artystyczne zainteresowania i potrafią stworzyć coś oryginalnego. W innym wypadku unikalne prezenty można zamówić w miejscu, w którym powstają spersonalizowane produkty. Świetnym wyborem będzie drukarnia cyfrowa, która wytwarza między innymi koszulki z nadrukiem!

Najlepsze pomysły na koszulki z nadrukiem

Jeśli decydujemy się sprawić bliskiej osobie spersonalizowaną koszulki z własnym nadrukiem Poznań, trzeba dobrze zastanowić się nad wzorem. Oczywistym jest, że koszulka powinna odzwierciedlać zainteresowania lub charakter adresata. Można to zrobić na wiele sposobów – oto najciekawsze z nich:

  • logo ulubionego serialu, zespołu muzycznego lub klubu sportowego
  • cytat z ulubionej książki, wiersza lub piosenki
  • podobizna zwierzęcia
  • emotikon ze śmiesznym napisem
  • wizerunek postaci fikcyjnej lub historycznej
  • symbol związany z hobby, np. skrzypce lub pędzel i płótno z obrazem
  • koszulki przyjaźni – takie same dla obydwu osób, przedstawiające coś, co je łączy.

Możliwości są nieograniczone, dlatego musimy próbować przewidzieć, co spodoba się obdarowywanej osobie najbardziej. Warto, aby grafika była zaprojektowana specjalnie do tego celu – nie każde wymiary sprawdzą się na koszulce. Na jaką okazję można podarować bluzkę z nadrukiem? To interesujący prezent na urodziny, Boże Narodzenie, Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka, Dzień Mamy i wiele innych świąt. Z odpowiednim projektem może sprawdzić się nawet w walentynki lub na wieczorze panieńskim czy kawalerskim.

Gdzie można dostać spersonalizowane koszulki?

Jeśli chodzi o koszulki z nadrukiem Poznań jest miastem, w którym działa wiele drukarni. Obiecującą ofertę posiada firma G3 Druk, która zajmuje się produkcją wielu unikalnych przedmiotów. Koszulki z nadrukiem to tylko jedna z licznych możliwości – zamówimy tam także notesy, naklejki, zeszyty, plakaty, magnesy, foto-obrazy czy fototapety. Dobrym pomysłem na prezent będzie także foto kalendarz. Można umieścić w nim wspólne wspomnienia uwiecznione na fotografiach. 

Drukarnia G3 Druk w Poznaniu oferuje szybką dostawę na terenie całego kraju. Jeśli nie jesteśmy pewni, czy projekt koszulki będzie prezentował się dobrze, możemy poprosić obsługę klienta o poradę. 

Jak dopasować nadruk do koloru koszulki?

Osobom, które pierwszy raz zamawiają koszulki z nadrukiem na prezent, przyda się kilka praktycznych porad. Przede wszystkim należy zadbać o to, by produkt wyglądał schludnie. Zbyt skomplikowany, wielobarwny nadruk może prezentować się niezbyt dobrze. Wybierajmy raczej minimalistyczne grafiki, a jeśli projektujemy napis, to zdecydujmy się na 1-2 czcionki i 1-2 kolory stosowane na przemian. Dzięki temu nadruk będzie czytelny, a obdarowana osoba chętnie będzie nosić koszulkę w miejscach publicznych.

Kolorystyka nadruku powinna pasować do koszulki. Jeśli drukarnia oferuje bluzki w kolorze białym, czarnym, żółtym, zielonym i granatowym, to zwróćmy uwagę na kontrasty kolorystyczne. Niemal każdy nadruk sprawdzi się na białym lub czarnym tle. Żółta koszulka może być sparowana z fioletową lub niebieską grafiką. Zielona będzie pasowała do różowego lub czerwonego nadruku, a granatowa – do pomarańczowego lub żółtego. Na każdej koszulce dobrze będzie wyglądał kolor biały lub czarny, w zależności od tego, czy odcień jest jasny czy ciemny.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx