Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

18 kwietnia 2024

Bonusy bukmacherskie – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Ogólnoświatową i również polską praktyką bukmacherów jest przyznawanie bonusów bukmacherskich dla klientów. Są one dostępne w formie za rejestracje konta oraz dla stałych graczy. Grupa Obstawiamy.info podpowiada, jak wybrać najlepszy bonus.

Bonusy bukmacherskie

Jednym z ważnych czynników przy wyborze bukmachera do obstawiania zakładów jest oferta powitalna. Na stronach operatorów najczęściej możemy dostać następujące promocje:

  • Zakład bez ryzyka
  • Bonus od depozytu
  • Freebet

Na stronie Obstawiamy ich charakterystyka została dokładnie opisana w dziale z bonusami bukmacherskimi. Powyższe trzy oferty można znaleźć u większości polskich bukmacherów. Niektórzy z nich posiadają wszystkie trzy promocje, a inni po jednej lub po dwie.

Bonusy różnią się także kwotami, jakie gracze mogą otrzymać oraz warunkami, które trzeba spełnić aby otrzymać promocje lub wypłacić środki, które bukmacher przyznał klientowi.

Zakład bez ryzyka

To jedna z najbardziej lubianych promocji przez graczy bukmacherskich. Posiada ją większość bukmacherów w Polsce. Cashback polega na zabezpieczeniu gracza przed porażką pierwszego, obstawionego zakładu po rejestracji. W przypadku przegranej bukmacher zwraca stawkę klientowi.

Może robić to jednak w formie realnych środków pieniężnych lub bonusu, dlatego zakład bez ryzyka można podzielić na dwa rodzaje:

  1. Zakład bez ryzyka bez obrotu – w tej formie cashbacku bukmacher zwraca środki w „gotówce”. Gracz może od razu wypłacić zwrot na prywatne konto bankowe lub grać dalej. To zdecydowania najlepsza forma zakładu bez ryzyka
  2. Zakład bez ryzyka z obrotem – w tym wypadku klient dostanie od bukmachera zwrot w formie bonusu bukmacherskiego. Przed wypłatą gracz musi zagrać za bonus określoną liczbę razy przez operatora

Ponownie, na stronie Obstawiamy można znaleźć oddzielny, dedykowany wpis na temat zakładów bez ryzyka.

Freebety

Promocja freebet polega na przyznaniu graczowi bonusu bukmacherskiego za darmo. Z reguły wystarczy, aby klient dokonał rejestracji czy zalogował się, a darmowy zakład pojawi się na koncie.

Minusem tej promocji jest natomiast proces jej wykorzystywania i jej wartość. Freebety to z reguły kwoty rzędu kilkunastu do maksymalnie kilkudziesięciu złotych. Ponadto, gracz otrzyma tylko wygraną netto z trafionego kuponu, bez postawionej stawki.

Bonus od depozytu

Drugą, najbardziej popularną promocją wśród graczy jest bonus od depozytu. Ta oferta polega na wpłacie przez gracza określonej sumy do bukmachera i następnie otrzymaniu jej równowartości bądź 50% w formie bonusu (zależnie od firmy). Dzięki temu bonusowi można zyskać zdecydowanie najwięcej dodatkowych środków na obstawianie.

Minusem tej promocji jest konieczność obracania dodatkowymi bonusami, z reguły minimum 3 do nawet 7 razy. Im mniej obrotów, tym oczywiście lepiej dla gracza.

Kod promocyjne

Podczas rejestracji większość bukmacherów umożliwia wpisanie kodów promocyjnych, które zwiększają bonusy bukmacherskie. Tego typu kody można znaleźć na forach internetowych, grupach na Facebooku czy stronach, jak Obstawiamy. Nie możemy jednak w tym wypadku liczyć na większe premie niż kilkadziesiąt złotych więcej od standardowej oferty firmy bukmacherskiej.

Zakłady bukmacherskie są dostępne tylko dla osób powyżej 18. roku życia. Wszyscy bukmacherzy na stronie Obstawiamy.info są legalni w Polsce.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx