Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

21 lutego 2024

Dostawy wody do firm – palety wody w 24h w Twojej firmie

Korzyści zdrowotne wody mineralnej nie są wymysłem. Naturalna woda mineralna wpływa pozytywnie na stan zdrowia, samopoczucia i dodaje energii wpływając na wydajność w miejscu pracy. Na polskim rynku mamy do wyboru wiele marek wód mineralnych, czy też wód źródlanych. Jeśli jesteś pracodawcą tak Twoim zadaniem jest także zdecydować, jaką wodę zamówisz dla swoich pracowników.

Dostawy wody do firmy, to ważna sprawa

Coraz częściej okazuje się, że dostawa wody do przedsiębiorstw, to częsty problem dla pracodawców. Przede wszystkim, największym wyzwaniem jest aspekt organizacyjny związany z logistyką oraz sam wybór odpowiedniego dostawcy wody. Jak zatem poradzić sobie ze zorganizowanem szybkiej, pewnej i darmowej dostawy wody do firm?

Naturalna Woda mineralna w pracy

Oczywiste jest, że picie naturalnej wody mineralnej przyspiesza metabolizm i dodaje energii. Rozpoczynając dzień od spożycia szklanki wody zamiast kawy jesteśmy w stanie zapewnić sobie potrzebną energię w ciągu dnia w pracy.

Zorganizowanie regularnej dostawy wody do firm jest bardzo ważną sprawą dla przedsiębiorstw z racji zdrowotnych. Poza tym, to także obowiązek dotyczący przepisów BHP.

Dostawy wody a przepisy BHP

Jako pracodawca jesteś odpowiedzialny za zapewnienie swoim pracownikom bezpiecznego i zdrowego miejsca pracy. Przede wszystkim, wolnego od wielu zagrożeń.

Pracodawca odpowiada za dostawy wody do firmy, czy innych napojów. Poza tym, dla pracowników wykonujących swoje obowiązki w warunkach szczególnie uciążliwych, należy się dostarczać napoje, jak i posiłki.

Reasumując, będąc pracodawcą musisz zapewnić swoim pracownikom wodę zdatną do picia, niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy. Twoi pracownicy powinni mieć nieograniczony i darmowy dostęp do wody.

Darmowe dostawy wody do firm na terenie Polski

Producent naturalnej wody mineralnej wodadlafirmy.pl oferuje darmowe, szybkie i pewne dostawy wody dla firm na terenie całej Polski. Ponadto, cena za paletę wody Staropolska jest konkurencyjna.

Staropolska jest jedną z najświeższych wód mineralnych, która zawiera optymalną zawartość cennych minerałów. Mowa tutaj także o magnezie, który odpowiada za ponad 300 procesów w ludzkim organizmie.

Staropolska można nabyć w butelkach o trzech pojemnościach: 0.33, 0.5 lub 1.5. Ponadto, do wyboru są także trzy rodzaje opakowań: szklane, pet, rPET.

Dowiedz się jak smakuje jedna z najświeższych wód mineralnych na rynku! Zamów darmowe próbki wody Staropolska do swojego przedsiębiorstwa! Wejdź na www.wodadlafirmy.pl

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx