Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

18 maja 2024

Założycielka Glamhive Stephanie Sprangers i stylistka gwiazd Jennifer Rade ogłaszają Digital Fall Style and Beauty Summit

Business Wire/Mary Kay

Konferencja zgromadzi liderów branży stylistycznej i kosmetycznej, by rozmawiać o modzie, pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu.

SEATTLE & LOS ANGELES–(BUSINESS WIRE)– Glamhive ogłosiło swoją trzecią konferencję online, która odbędzie się 14 listopada. Konferencja Glamhive Digital Fall Style and Beauty Summit zgromadzi czołowych przedstawicieli świata mody i piękna, począwszy od stylistki Sarah Jessiki Parker po fryzjera Kim Kardashian. Innowacyjne liderki będą dyskutować o modzie, dobrym samopoczuciu, pięknie i innych kwestiach. Stephanie Sprangers i Jennifer Rade będą współprowadzić wydarzenie.

Niniejsza informacja prasowa zawiera materiały multimedialne. Pełna wersja jest dostępna tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20201106005072/en/.

„Bardzo się cieszę, że będę współprowadzić wydarzenie Glamhive LIVE Fall Style and Beauty Summit wraz ze Stephanie. Impreza łączy najbardziej niesamowite postaci ze świata stylizacji, wizażu, fryzjerstwa, projektowania i biznesu na całym świecie, by dzielić się wszystkim, co wiemy – począwszy od tego, jak zaczynaliśmy, a skończywszy na wszelkiego rodzaju wskazówkach i sztuczkach, które zapewniają wspaniały styl” – powiedziała Jennifer Rade, stylistka gwiazd i projektantka kostiumów.

Jennifer jest dzisiaj jedną z najbardziej zapracowanych stylistek. Do jej klientów należą największe gwiazdy, takie jak Angelina Jolie, Abbie Cornish, Cher i Jenny Fischer, muzycy – Lady A, Pink, Marilyn Manson, Dave Matthews, Amy Winehouse, Motley Crue i Tina Turner. Jej prace były wielokrotnie publikowane, m.in. w magazynie W, Vanity Fair, Marie Claire, GQ, Esquire i Harper’s Bazaar.

„Wizją Glamhive jest udostępnienie możliwości osobistej stylizacji każdemu, niezależnie od tego, gdzie się znajduje, a nasze cyfrowe wydarzenia doskonale ją uzupełniają. Ten rok umożliwił nam dotarcie z naszymi imprezami do wszystkich na całym świecie, aby osoby, które są entuzjastami mody i urody lub pracują w branży, mogły uczyć się od najlepszych” – powiedziała Stephanie Sprangers, założycielka Glamhive.

Sprangers jest założycielką i dyrektor generalną Glamhive, internetowego serwisu stylizacji osobistej, który zapewnia wszystkim dostęp do znanych specjalistów i specjalistek stylizacji i wizażu osobistego, rekrutowanym bezpośrednio z Hollywood oraz z Instagrama. Firma Glamhive opracowała autorskie oprogramowanie, które pozwala przeprowadzić proces stylizacji w 100% online, umożliwiając ludziom pracę ze stylistami w dowolnym miejscu na świecie.

Całodzienne, biletowane wydarzenie będzie podzielone na 22 segmenty i wystąpi w jego ramach ponad 50 prelegentów i prelegentek. Poniżej znajduje się przegląd niektórych tematów, które będą poruszane przez zaproszone gwiazdy.

Tematy:

– Zoom Style – jak mieć wspaniały (i komfortowy) styl

– Jak zostać stylist(k)ą mody

– Przede wszystkim podstawy

– Jak Twoje środowisko domowe wpływa na Twój nastrój i odzwierciedla Twój styl

– Jak zbudować garderobę swoich marzeń

– Dookoła stylu – włosy, makijaż i garderoba

– Przedsiębiorczość – odwaga, by spełniać swoje marzenia

– Przyszłość czerwonego dywanu

– Francuski styl i nasza obsesja na punkcie „Emily w Paryżu”

– Figura ma znaczenie – pokochaj siebie i swoją figurę

– Nadaj swojemu zdrowiu styl – zyskaj energię i odporność

– Podstawy pielęgnacji skóry – przekazywanie klient(k)om wiedzy o pielęgnacji

– Kultowy styl + Jak wyrażać siebie przez styl

Prelegenci i prelegentki:

Wśród prelegentów i prelegentek znajdują się znane postacie ze świata stylizacji, wizażu i kreowania wizerunku, które pracują z największymi nazwiskami w Hollywood i poza nim, m.in.:

Angelina Jolie, Mandy Moore, Sarah Jessica Parker, Kristen Bell, Khloe Kardashian, Robert Downey Jr, Keanu Reeves, Dwayne Johnson, Donald Glover, Sharon Stone, Serena Williams, Miranda Lambert, Julianne Moore, Liv Tyler i wiele innych.

Styliści i stylistki gwiazd:

Jennifer Rade, Ilaria Urbinati, Erin Walsh, Nicole Chavez, Jeanne Yang, Janelle Miller, Lindsey Dupuis, Tiffany Gifford, Sonia Young, Rachel Wirkus, Kesha McCloud.

Wizażyści/wizażystki i styliści/stylistki fryzur:

Danesa Myricks, Andrew Fitzsimons, Daniel Martin, Colleen, Runne, Quinn Murphy, Sheridan Ward, Simedar Jackson i Mia Santiago.

Przedstawiciele i przedstawicielki świata biznesu, projektanci/projektantki oraz liderzy/liderki biznesu:

Cindy Eckhert (The Pink Ceiling Fund), Jonathan Sposato (założyciel PicMonkey), Carrie Colbert (Curated Capital), Summer Holl (prezes Elyse Walker), Christian Juul Nielsen (Herve Leger | Aknvas), Lucy Aylen (Never Fully Dressed), Dr. Shrereene Idress, Dr. Avanti Kumar Singh.

Moderatorzy i moderatorki:

Brian Underwood (O the Oprah Magazine), Brooke Jaffe (była dyrektor ds. mody w Bloomingdales), Jack Eustace, Nicole Young (E! News), Kibwe Chase Marshall, współzałożyciel The Kelly Initiative), Jezlan Moyet.

Całodzienne bilety na konferencję kosztują 99 dolarów za dzień i obejmują specjalną playlistę autorstwa She-J Nikki Pennie. Sponsorem reprezentującym konferencji Glamhive Digital Fall Style and Beauty Summit jest Mary Kay i Mary Kay Global Design Studio. Do pozostałych sponsorów należą NuBra USA, LEO, AKNVAS, NYDJ i inni.

Więcej informacji na stronie www.glamhive.com/upcoming.

Glamhive

Firma Glamhive została założona w 2017 r. przez Stephanie Sprangers, której wizją było zdemokratyzowanie kreowania własnego stylu w oparciu o założenie, że pewność siebie, jaką daje atrakcyjny wygląd, nie powinna być dostępna wyłączne dla bogatych i sławnych.

Platforma stylizacji online zapewnia wszystkim posiadającym Wi-Fi dostęp do stylistów, którzy zapewnią wsparcie pozwalające stać się najlepszą wersją siebie. Dla stylistów jest to łatwa w użyciu, a jednocześnie kompleksowa platforma, która pomaga im rozwijać sieć klientów i działalność, w stu procentach wirtualnie.

Mary Kay

Mary Kay Ash, jedna z pierwszych kobiet, której udało się rozbić tzw. szklany sufit, ponad 56 lat temu założyła firmę kosmetyczną, aby zrealizować trzy cele: stworzyć atrakcyjną ofertę dla kobiet, tworzyć olśniewające produkty oraz uczynić świat lepszym. Z tego marzenia powstała firma warta miliardy dolarów, współpracująca z milionami niezależnych konsultantek i konsultantów w prawie 40 krajach. Firma Mary Kay prowadzi badania naukowe, które pozwalają na tworzenie nowoczesnych kosmetyków do pielęgnacji skóry, kosmetyków kolorowych, zapachów i suplementów diety. Spółka Mary Kay z zaangażowaniem działa na rzecz umocnienia pozycji kobiet i ich rodzin poprzez współpracę z organizacjami z całego świata, skupiając się na badaniach nad nowotworami, pomocy ofiarom przemocy domowej, upiększaniu naszego otoczenia i zachęcaniu dzieci do realizacji swoich marzeń. Wizja Mary Kay Ash jest nadal żywa dzięki niezwykłym produktom firmy. Więcej informacji znajduje się na stronie MaryKay.com.

Wersja źródłowa informacji na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20201106005072/en/

Źródło: Mary Kay

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx