Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

12 kwietnia 2024

Zawieszki do biżuterii – jakie są teraz w modzie?

Pomimo ciągłych zmian trendów w biżuterii nadal bardzo często wybieranym elementem biżuteryjnym są zawieszki. Wynika to z ich zaskakujących efektownych i oryginalnych form oraz niepowtarzalnego designu.

Zawieszka – dodatek do łańcuszka i bransoletki

Obecne trendy biżuteryjne to minimalizm oraz prostota formy. Wśród najgorętszych trendów biżuteryjnych znajdują się oczywiście zestawy bransoletek i naszyjników z zawieszkami. Stanowią bardzo efektowne połączenia i doskonale prezentują się z prostymi oraz szykownymi stylizacjami. Podczas tworzenia zestawów z biżuterii z zawieszkami można śmiało łączyć złoto oraz srebro. Modne są także połączenia ciekawych faktur, form i kolorów. Warto zatem wybrać miejsce, gdzie znajdziemy półfabrykaty do biżuterii. Wówczas możliwe będzie stworzenie własnoręcznie dodatków do biżuterii, zawieszek czy bransoletek.

Moda na zawieszki w tym sezonie

W tym sezonie niezwykle modne są zawieszki, które przepełnione są symboliką. Dlatego idealnie sprawdzają się połączenia składające się z długiego naszyjnika lub bransoletki z zawieszkami nawiązującymi do astrologii czy też innych znanych motywów. Bardzo popularne są także zawieszki z imionami oraz zawieszki z grawerem. Jest to klasyka biżuteryjna, a także jeden z najbardziej gorących trendów. Dzięki temu można z łatwością stworzyć personalizowaną biżuterię, która nawiązywać będzie do naszego życia czy też pasji. Zawieszki z imionami stanowią także idealny prezent dla drugiej osoby. To delikatna biżuteria damska – nienachalna i subtelna. Tym samym zawieszki pasują do każdej stylizacji.

Jakie zawieszki są modne?

Niezwykle modne połączenia różnorodnych form, kolorów i wzorów są popularne także w jubilerstwie. Tym samym można wybierać między zawieszkami złotymi, srebrnymi, metalowymi, drewnianymi, a także wykonanymi z wielu innych tworzyw. Zawieszki są modnym dodatkiem do bransoletki, łańcuszka, ale także kolczyków. Obecnie panuje trend na eksperymenty oraz wybieranie nietuzinkowych rozwiązań. Mocne akcenty biżuteryjne to właśnie także siła eksperymentu oraz ekspresji. Nawet zwykła bransoletka w połączeniu z niecodzienną zawieszką staje się bardzo ekskluzywnym dodatkiem. W ogromnej liczbie imponujących wzorów i stylów znaleźć można także zawieszki wykonane ze stali chirurgicznej. Zawieszki dostępne są również w wielu różnych kolorach. Co więcej, zaletą tego typu produktów jest bardzo atrakcyjna cena, a także wysoka trwałość. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na kupienie gotowej biżuterii, czy będziesz robić ją samodzielnie, pamiętaj, żeby nie bać się oryginalnych rozwiązań – to one są teraz w cenie.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx