Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

24 lutego 2024

Prezent dla gości weselnych – personalizowane monety

Miłym zakończeniem wesela bądź samej ceremonii ślubnej jest podziękowanie gościom za udział w tym wyjątkowym dniu. Docenieniem ich obecności i zaangażowania może być podarunek, będący pamiątką z Dnia Ślubu. Na taką okazję, polecamy wybór personalizowanych monet wręczanych w pięknym etui lub w jutowym woreczku. Podpowiadamy, gdzie zamówić taki podarunek oraz dlaczego właśnie wykonywane na zamówienie monety są najlepszym prezentem dla gości weselnych.

Personalizowane monety jako prezent dla gości wesela

Monety wykonane specjalnie z okazji dnia ślubu to niebanalny sposób na wyrażenie wdzięczności gościom, którzy przybyli na uroczystość. Prezent tego typu przypadnie do gustu każdemu, a przecież gośćmi wesela są osoby o różnym guście, wieku czy upodobaniach. Personalizowana moneta zapakowana w eleganckie etui, holder, kapsel lub woreczek jutowy to podarunek, który nie sprawi problemów w transporcie dla gości, którzy przybyli z zagranicy lub mają ograniczony bagaż. Równie ważną kwestią jest również to, że moneta z datą ślubu lub imionami pary młodej to pamiątka na lata — coś, co przypomni osobom obdarowanym to, w jak ważnej dla was uroczystości brali udział.

Jak zamówić personalizowane monety dla gości weselnych?

Złożenia zamówienia na personalizowane monety nie można odkładać na ostatnią chwilę — projekt oraz ich samo wybicie wymaga czasu, dlatego warto za podarunki dla gości zabrać się minimum dwa tygodnie przed weselem. Wtedy z pewnością będziecie znać już liczbę gości.

Zamówienie musi zawierać takie informacje jak liczba monet do wybicia, ich rozmiar, materiał, z jakiego będą wykonane oraz to, w jaki sposób mają zostać zapakowane.

Pewnie zastanawiacie się, co powinno znaleźć się na monecie wybijanej z okazji Dnia Ślubu? Oczywiście istnieje tu pewna dowolność, lecz sprawdzone sposoby często okazują się najlepsze! Data ślubu, Wasze inicjały, imiona lub wspólne nazwisko, które będziecie nosić po przysiędze to pewniaki, które zawsze dobrze prezentują się na rewersie i awersie monety. Warto dołożyć do nich jakiś symbol, np. coś, co tylko Was charakteryzuje lub po prostu kojarzy się z miłością. Jeśli nie jesteście pewni, jak ma wyglądać projekt Waszej monety, możecie skorzystać z prostego w obsłudze kreatora monet, który oferuje czołowa firma wybijająca personalizowane monety — Producent Monet  https://www.producentmonet.pl/. Samodzielne wykonanie projektu to nie tylko świetna zabawa, ale także możliwość zaoszczędzenia na wynagrodzeniu dla grafika.

Gdy masz już gotowy projekt, czas na jego sprawdzenie i wybór rozmiaru oraz materiału, z jakiego mają zostać wykonane monety. W ofercie Producenta Monet najtańszą opcją jest zamówienie monet wykonanych z mosiądzu, lecz jeśli zależy wam na dodatkowym efekcie, warto skusić się na opcję z powłoką galwaniczną: niklowaną, srebrną lub złotą.

Ostatnią decyzją, jaką musicie podjąć przed zamówieniem, jest opakowanie — warto upewnić się, czy będzie ono pasować do klimatu wesela. Do wyboru są woreczki jutowe w stylu boho lub bardziej eleganckie holdery, lub kapsle.

To wszystko, co potrzebujecie wiedzieć przed złożeniem zamówienia na personalizowane monety. Jesteśmy pewni, że wręczenie im gościom weselnym będzie wspaniałym pomysłem, zupełnie innym niż te znane im dotychczas.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx