Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

22 maja 2024

Ściana inna niż wszystkie – postaw na oryginalne materiały dekoracyjne

ecowall24.pl
fot. ecowall24.pl

Niezależnie od tego, jaką przestrzenią dysponujesz – czy jest to dom, apartament, czy niewielkie mieszkanie – dzięki niewielkim zabiegom dekoracyjnym, możesz odmienić wygląd każdego pomieszczenia: salonu, pokoju dziecięcego, kuchni, łazienki czy przedpokoju. Sposobem na udane odświeżenie ścian, ale również klimatu całego mieszkania jest wybranie odpowiednich materiałów dekoracyjnych, takich jak nowoczesne fototapety, naklejki ścienne czy plakaty i obrazy na płótnie.

Nowa ściana – nowa energia!

Odczuwasz potrzebę przeprowadzenia estetycznych zmian w najbliższym otoczeniu? Czujesz, że monochromatyczne ściany w Twoim pokoju powodują, że nie czujesz się tu już dobrze – nie odnajdujesz ani spokoju, koniecznego do wypoczynku, ani energii, z którą chciałbyś rozpoczynać nowy dzień?

Czasem wystarczy wprowadzenie niewielkiej korekty, aby odmienić charakter pokoju, na taki, który aktualnie nam odpowiada. Co równie istotne – nie jest to działanie wymagające, pod względem inwestycyjnym. Wybierając odpowiedni materiał dekoracyjny, nie musimy przeprowadzać kosztownego remontu, który pochłania wiele środków finansowych, ale również cennego czasu.

Nowoczesne materiały, takie jak fototapety czy naklejki ścienne, nie tylko prezentują się świetnie, ale również można je samodzielnie nakleić na ścianę bez konieczności zatrudniania fachowców.

Współczesne fototapety nie mają nic wspólnego z tymi, które możemy jeszcze pamiętać z czasów PRL-u. Kiczowate wzory zostały zastąpione przez niemal nieskończoną liczbę motywów i kolorów, dzięki czemu każdy może dopasować fototapetę idealną dla siebie.

Fototapety, plakaty i naklejki ścienne są wykonywane metodą nowoczesnego (niezwykle precyzyjnego) druku lateksowego – dzięki temu prezentują się doskonale, zarówno na dużych, jak i niewielkich ścianach (i innych powierzchniach).

Wybór ma znaczenie

Wysoka jakość, funkcjonalność i uniwersalność – te cechy nowoczesnych fototapet decydują o ich rosnącej popularności. Fototapety, plakaty i naklejki ścienne znajdziemy w ofercie wielu producentów i sklepów. Na co zwrócić uwagę, decydując się na wybór konkretnego produktu?

W związku z powszechnością stosowania nowoczesnych technik poligraficznych – oferowane na rynku fototapety charakteryzują się, w zdecydowanej większości, wysoką jakością, trwałością i atrakcyjną estetyką. Warto więc mieć na uwadze przede wszystkim to, jak różnorodny i szeroki jest wybór proponowanych przez producentów wzorów materiałów dekoracyjnych.

Dużą liczbę urozmaiconych kolekcji tematycznych oferuje Ecowall24 – firma z kilkuletnim doświadczeniem, oferująca fototapety, naklejki oraz plakaty i obrazy na płótnie – wykonane techniką nowoczesnego i ekologicznego druku lateksowego (maszyny drukarskie HP Latex).

Kolekcje Ecowall24 to tysiące wzorów utrzymanych w różnej stylistyce – od prostych grafik, przez klasyczne krajobrazy, motywy dziecięce, architekturę, przyrodę, kwiaty, zwierzęta, martwą naturę, sport, po przedruki największych dzieł sztuki, stylizowane mapy, abstrakcje i cieszące się szczególnym uznaniem nowoczesne motywy 3D (za pomocą których można optycznie powiększyć przestrzeń).

Fototapety wykonane są z różnych materiałów, również takich, które pozwalają na umieszczenie ich np. w łazienkach czy kuchniach, gdzie wymagana jest większa odporność. Fototapeta to niebanalny i prosty sposób na urozmaicenie stylu każdego miejsca.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx