Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

28 lutego 2024

Zadaj ekspertom Orange Polska pytania o bezpieczeństwo danych na webinarze

Jak chronić dane w urzędach? Jak edukować urzędników w zakresie bezpieczeństwa w sieci? W środę, 13 grudnia, o godz. 10:00 gośćmi Serwisu Samorządowego PAP będą eksperci z Orange Polska.

Zapraszamy na webinar dotyczący korzyści, które przynosi właściwa ochrona danych i stosowanie rozwiązań cyberbezpieczeństwa.

Daniel Kamiński i Rafał Wiszniewski – eksperci ICT i cyberbezpieczeństwa Orange Polska oraz Kuba Szmytkowski, ekspert ds. Big Data Orange Polska odpowiedzą na pytania, jak chronić dane urzędów, gmin, miejscowości oraz ich mieszkańców przed cyberatakami. Opowiedzą też, czy warto przeprowadzać testy socjotechniczne i w jaki sposób edukować pracowników w zakresie bezpieczeństwa w sieci.

Porozmawiamy też o wpływie Big Data na różne aspekty życia w gminach oraz korzyściach, jakie płyną z właściwej ochrony danych i stosowania rozwiązań cyberbezpieczeństwa. Prelegenci przedstawią także przykłady kompleksowych rozwiązań.

Zachęcamy do udziału w rozmowie. Zarejestrowane osoby będą mogły zadawać pytania naszemu ekspertowi (sesja Q&A): https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_yRTxGEXRQiSgntchlKKwkw.

Zapraszamy na webinar online w dniu 13 grudnia, godz. 10:00.

Transmisja live na samorzad.pap.pl.

Partnerem webinaru jest Orange Polska.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx