Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

17 czerwca 2024

Profesjonalne myjki ciśnieniowe – szybkie i łatwe czyszczenie każdej powierzchni

Wiele osób, ze względu na prowadzony biznes, jest zmuszonych do regularnego czyszczenia i mycia podłóg, elewacji, posadzek, pomieszczeń gospodarczych czy pojazdów, co może przysparzać różnych problemów. Na szczęście współczesna technika dostarcza nam innowacyjne rozwiązanie w postaci profesjonalnych myjek ciśnieniowych o wysokiej wydajności i doskonałych parametrach. Kto i dlaczego powinien pokusić się o zakup takiego urządzenia?

Zamiast miotły, ścierki i mopa – poznaj świat wszechstronnych myjek ciśnieniowych

Współczesne myjki ciśnieniowe to urządzenia o wszechstronnym zastosowaniu. Wśród producentów tych sprzętów na rynku szczególnie wyróżnia się marka Kranzle, która wytwarza cieszące się dużym zaufaniem konsumentów myjki ciśnieniowe:

  • na wodę zimną,
  • na wodę gorącą,
  • z silnikiem spalinowym,
  • stacjonarne,
  • a także dla domu.

Wiele z nich to urządzenia przeznaczone do użytku profesjonalnego, na dużych powierzchniach i sprawdzające się szczególnie tam, gdzie występuje konieczność częstego, intensywnego sprzątania. Myjki takie kupują zazwyczaj właściciele chlewni, ubojni, rolnicy, firmy zajmujące się sprzątaniem oraz myciem elewacji, kostki brukowej, serwisy sprzątające.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w profesjonalną myjkę ciśnieniową?

Ogromną zaletą tych maszyn jest bogaty wybór modeli wyposażonych w różne funkcjonalności: np. Kranzle Therm to linia myjek na gorącą wodę, w której ciśnienie robocze wody mieści się w zakresie od 150 do aż 300 bar, natomiast wydajność wody od 500 do nawet 1400 l/h. Ze względu na możliwość zasilania siecią 230 lub 400 V są to sprzęty przeznaczone do użytku domowego lub przemysłowego.

Mocna myjka ciśnieniowa na zimną wodę

Nie każda powierzchnia może być myta gorącą wodą. Nie oznacza to jednak, że znajdujący się na niej brud nie może zostać doczyszczony. Użycie myjki na zimną wodę, np. takiej jak Kranzle Quadro pozwala nie tylko szybko i bez wysiłku usunąć brud, błoto, tłuszcz, glony czy osady np. z kostki brukowej, posadzki chlewni lub karoserii auta, ale też oszczędza energię, przez co jest ekologiczna. Dzieje się tak, gdyż zaawansowany system wyłącza urządzenie po 30 sekundach, jeśli nie jest używane.

Dla kogo przeznaczone są myjki ciśnieniowe?

Myjkę ciśnieniową o dostosowanych do swoich potrzeb parametrach może kupić np. właściciel małego przedsiębiorstwa, który chce zadbać o czystość auta dostawczego, czy kostki brukowej na podjeździe do firmy. Z pewnością jednak takie urządzenie powinien posiadać każdy hodowca bydła czy trzody chlewnej, właściciel firmy budowlanej lub sprzątającej. Dzięki profesjonalnej myjce ciśnieniowej czyszczenie będzie szybsze, dokładniejsze, wydajniejsze i znacznie mniej męczące, a efekty – zachwycające.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx