Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

22 maja 2024

Jak wybrać sprzęty AGD, które ułatwią ci codzienne życie

Urządzając mieszkanie należy zwrócić szczególną uwagę na wybrane przez nas sprzęty AGD. Nie tylko stanowią one dużą część budżetu, który przeznaczamy na remont, ale mają znaczący wpływ na komfort naszego późniejszego życia. Większość sprzętów AGD kupujemy raz na wiele lat, dlatego też zanim zdecydujemy się na konkretny warto jest dobrze się zastanowić. 

Jaką lodówkę wybrać? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Lodówka to jeden z tych sprzętów, bez którego trudno byłoby wyobrazić sobie naszą codzienność. Przed zakupem lodówki sprawdź dokładnie, jaką pojemność ma wybrany przez ciebie model. Może okazać się, że dwie lodówki o identycznych wymiarach zewnętrznych mają zupełnie inną pojemność. Wpływ na to ma przede wszystkim grubość ścianek, ale również rozmieszczenie półek we wnętrzu lodówki. Ten sprzęt towarzyszy nam każdego, dla dlatego warto zwrócić uwagę jak duży hałas generuje. Im lepsza lodówka tym ta wartość powinna być niższa. Codzienne użytkowanie sprawia, że równie istotna jest klasa energetyczna. Więcej rad i informacji na ten temat znajdziesz na https://www.dziennikwschodni.pl/artykuly-sponsorowane/jaka-lodowke-wybrac-podpowiadamy-na-co-zwrocic-uwage-przy-zakupie,n,1000250972.htm. Dobrze jest również zwrócić uwagę na funkcje dodatkowe takie jak kostkarka do lodu czy specjalna półka na butelki. 

Robot sprzątający, czyli powiew nowoczesności 

W naszych domach pojawiły się stosunkowo niedawno. Jednak coraz więcej osób nie wyobraża sobie już bez nich życia. Roboty sprzątające, bo o nich mowa, powoli stają się niezbędnym wyposażeniem każdego mieszkania. Szczególnie zainteresowani tym sprzętem będą właściciele czworonogów. Nieustannie wypadająca sierść, której odkurzanie spędza nam sen z powiek, przestanie być problemem. Szersze informacje znajdziesz na https://lait.lm.pl/aktualnosci/informacja/119098/robot_sprzatajacy_czyli_powiew_nowoczesnosci. Wybierając robot sprzątający warto zwrócić uwagę na jego funkcje dodatkowe. Część z nich posiada na przykład możliwość stworzenia mapy terenu, umożliwiająca zaprogramowanie sprzątania wskazanego obszaru. Przydatne jest również planowanie pracy robota o wskazanej godzinie, na przykład podczas nieobecności właściciela w domu. W ten sposób zawsze wracasz do czystego mieszkania. 

Jaką pralkę wybrać? Krótki poradnik

Tu również duże znaczenie mają decybele. Chyba nikt nie ludzi dźwięku wirującej pralki, zagłuszającej rozmowy czy telewizję. Duże znaczenie ma także klasa energetyczna i pobór wody. Ta pierwsze mówi nam ile energii podczas pracy zużywa nasza pralka, ten drugi informuje nas jak dużo wody potrzebujemy podczas jednego prania. W obu przypadkach wartości powinny być jak najniższe. Dokładny opis wszystkich parametrów znajdziesz na http://www.bialystokonline.pl/jaka-pralke-wybrac-krotki-poradnik,promocja,44810,2,1.html Wybierając pralkę powinniśmy także sprawdzić jej pojemność. Im więcej osób w rodzinie tym większej pralki potrzebujemy. 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx