24 listopada 2020

Pola (2017)

Thriller psychologiczny oparty na prawdziwych wydarzeniach! Jest rok 1973, małe miasteczko w Stanie Pensylwania. Młody chłopiec i jego rodzina są terroryzowani przez niewidzialną siłę.

Thriller psychologiczny oparty na prawdziwych wydarzeniach!
Jest rok 1973, małe miasteczko w Stanie Pensylwania. Młody chłopiec i jego rodzina są terroryzowani przez niewidzialną siłę.

5 1 vote
Article Rating
OŚWIADCZENIE: Nie przechowujemy materiałów Wideo na swoich serwerach. Szanujemy prawo polskie i międzynarodowe dlatego zezwalamy Użytkownikom na publikacje materiałów Wideo tylko i wyłącznie z popularnych i zaufanych źródeł (YouTube.com), które posiadają wbudowane algorytmy służące do zwalczania nielegalnych treści. Materiały Wideo udostępniane z zewnętrznych stron są wyłącznie w formie "Embed", pod warunkiem, że Autor danego materiału udostępnił Embedowanie Publiczne dając tym samym prawo stronom trzecim na dalsze udostępnianie. Jeżeli widzią Państwo jakiekolwiek nadużycia, prosimy o zgłoszenie tego faktu wypełniając formularz. Po weryfikacji wiarygodności zgłoszenia, dany materiał zostanie niezwłocznie usunięty przez Administratora.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x