Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

28 lutego 2024

Maszyny Fleksograficzne EMIPAK: Doskonała Jakość Druku i Wydajność Produkcji

W dzisiejszym świecie produkcji etykiet, opakowań oraz wielu innych artykułów na rynku, jakość druku i wydajność produkcji stanowią klucz do sukcesu. Firma EMIPAK, jako wiodący producent maszyn fleksograficznych, zdaje sobie z tego sprawę i oferuje innowacyjne rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania. Oto dlaczego nasze maszyny stanowią niezastąpioną część produkcji i jak mogą poprawić jakość oraz efektywność Twojej działalności.

Maszyny Fleksograficzne EMIPAK: Innowacyjne Rozwiązania dla Twojej Produkcji

Maszyny fleksograficzne stanowią nieodzowną część produkcji etykiet, opakowań i wielu innych artykułów na rynku. Współcześnie dynamiczne tempo rynku wymaga doskonałej jakości druku, wydajności produkcji oraz elastyczności w dostosowywaniu się do zmieniających się potrzeb klientów. Firma EMIPAK doskonale rozumie te wyzwania i oferuje innowacyjne maszyny fleksograficzne, które są odpowiedzią na te potrzeby.

Dlaczego Wybrać Maszyny Fleksograficzne od EMIPAK?

Wydajność Produkcji

W EMIPAK wiemy, że czas to pieniądz, dlatego nasze maszyny fleksograficzne zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej wydajności produkcji. Oferujemy różnorodne rozwiązania, które pozwalają na drukowanie w szerokim zakresie produktów, od etykiet po opakowania zbiorcze. Nasze maszyny cechują się imponującą prędkością druku, osiągając nawet do 600 metrów na minutę, co pozwala na efektywne i szybkie wypełnianie zamówień.

Doskonała Jakość Druku

Jakość druku to kluczowy element w produkcji etykiet i opakowań. Nasze maszyny fleksograficzne są wyposażone w zaawansowane technologie, które gwarantują doskonałą jakość druku. Bogata paleta kolorów oraz precyzyjne regulacje pozwalają osiągnąć oczekiwane efekty graficzne, co jest kluczowe w konkurencyjnym świecie rynkowym.

Elastyczność i Dostosowywanie się

Nasze maszyny fleksograficzne są nie tylko wydajne, ale także niezwykle elastyczne. Są idealne do produkcji różnorodnych artykułów, takich jak etykiety, opakowania spożywcze, worki, kubki papierowe i wiele innych. Możesz dostosowywać maszyny do różnych projektów i klientów, co sprawia, że jesteś gotowy na każde wyzwanie rynkowe.

Linia Maszyn Fleksograficznych EMIPAK

SOMA OPTIMA – Rozwiązanie na Wszystkie Małe Projekty

Jeśli Twoja produkcja skupia się na mniejszych artykułach, taki jak etykiety czy saszetki, nasza linia maszyn SOMA OPTIMA to doskonały wybór. Dostępne modele oferują szerokość druku do 1050 mm oraz prędkość dochodzącą do 350 m/min. To idealne rozwiązanie dla producentów, którzy cenią sobie doskonałą jakość i wydajność w produkcji.

Podstawowe Parametry:

 • Kolory: 10(8)
 • Szerokość druku: 1050/1270/1450 mm
 • Raport: 330/360/400-850(1200) mm
 • Prędkość: 400/500/600 m/min
 • Farby: rozpuszczalnikowe/wodne

SOMA OPTIMA 2 8C – Wydajność i Automatyzacja

Dla tych, którzy potrzebują jeszcze większej wydajności, SOMA OPTIMA 2 8C to odpowiedni wybór. Ta maszyna umożliwia drukowanie w szerokim zakresie, od opakowań spożywczych po kubki papierowe. Z 8 kolorami, szerokością druku do 1450 mm i prędkością do 600 m/min, zapewnia ona doskonałe wyniki.

Podstawowe Parametry:

 • Kolory: 8
 • Szerokość druku: 880/1050/1270/1450 mm
 • Raport: (260*)300/330/360/400-850 mm
 • Prędkość: 400/500/600 m/min
 • Farby: rozpuszczalnikowe/wodne
 • Automatyzacja: Pełna automatyzacja procesu druku dla większej wydajności.

SOMA OPTIMA 2 10C – Rozwiązanie Dla Ambitnych Projektów

Jeśli Twoje projekty wymagają wydłużonego raportu i większej liczby kolorów, SOMA OPTIMA 2 10C to idealna maszyna dla Ciebie. Drukuj w 10 kolorach (opcjonalnie 8) i realizuj projekty związane z opakowaniami zbiorczymi, karmą dla zwierząt, workami rolniczymi czy opakowaniami na cement. Szerokość druku do 1450 mm i prędkość do 600 m/min to gwarancja doskonałej wydajności.

Podstawowe Parametry:

 • Kolory: 10(8)
 • Szerokość druku: 1050/1270/1450 mm
 • Raport: 330/360/400-850(1200) mm
 • Prędkość: 400/500/600 m/min
 • Farby: rozpuszczalnikowe/wodne
 • Wydajność: Wysoka prędkość druku i pełna automatyzacja dla ambitnych projektów.

Poznaj Szerszą Ofertę EMIPAK

Nasza oferta maszyn fleksograficznych to tylko część naszej bogatej oferty. EMIPAK to firma, która zapewnia kompleksowe rozwiązania w dziedzinie druku i produkcji opakowań. Nasze maszyny cieszą się uznaniem na rynkach krajowych i międzynarodowych, co świadczy o ich jakości i niezawodności.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi maszynami fleksograficznymi lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami już dziś. Jesteśmy gotowi do udzielenia Ci profesjonalnej pomocy i znalezienia idealnego rozwiązania dla Twojej firmy.

Z EMIPAK zyskujesz partnera, który dba o Twój sukces w branży druku i produkcji opakowań. Nie zwlekaj, zainwestuj w nasze maszyny fleksograficzne i zwiększ wydajność swojej produkcji już teraz!

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx