Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

24 kwietnia 2024

Pachnąca reklama Twojej firmy czyli zapachy samochodowe

Reklama, w dalszym ciągu, pozostaje nieodzownym elementem każdej firmy. W ostatnich latach sporym zainteresowaniem cieszy się pachnąca reklama skupiająca się przede wszystkim na zawieszkach samochodowych ale nie tylko.

Pierwszy etap projekt

W przypadku zdecydowania się na zawieszki zapachowe jako reklamę firmy warto zastanowić się w pierwszej kolejności nad ich projektem. Każdy zapach samochodowy z logo firmy musi najpierw zostać mniej więcej zaprojektowany. Chodzi o zmniejszenie samego logo w ten sposób, aby zmieściło się na zawieszce. Dodatkowo często dodawane są kolejne hasła, aby móc bardziej zainteresować potencjalnych klientów. Przede wszystkim jednak dopasowywany jest rozmiar samej zawieszki.

Nie każdy chce mieć standardową zawieszkę

Wielu klientów decyduje się na standardowe rozmiary zawieszek jednak nie wszyscy to robią. Część z nich chce mieć zawieszki w nieco innym kształcie. Czasami kształt ten ma się kojarzyć bezpośrednio z branżą w której dana firma działa. Innym razem jego niestandardowy kształt ma od razu po prostu przyciągnąć swoim wizerunkiem potencjalnych klientów.

Dopasowany zapach

Kiedy myśli się o zapachu samochodowym i o tym jak będzie on pachniał bardzo często okazuje się, że zapach tego typu jest bardzo standardowy. W praktyce oznacza to, że wielu właścicieli firm nie chce inwestować w jakieś udziwnione czy też nowoczesne linie zapachowe. Wychodzą oni z założenia, że zapachy powinny podobać się większości osób, które będą miały z nimi do czynienia. W związku z tym wybierają takie jak wanilia czy lawenda. Zapachy te wydają im się po prostu trafione w gusta potencjalnych klientów. I tak często jest. Wydająca spore środki większość właścicieli firm nie chce po prostu ryzykować.

Nawet mniejsze firmy mogą sobie pozwolić na taką reklamę

Wielu właścicieli firm żyje dalej w przekonaniu, że zawieszki samochodowe z zapachem nie są reklamą właściwą dla nich, ponieważ trzeba będzie zakupić je w ilości większej niż tysiąc sztuk. Nie jest to prawdą. Większość sklepów czy firm zajmujących są branżą reklamową i mających w swojej ofercie zawieszki zapachowe ma możliwość realizacji zamówień już od 100 sztuk. Tym samym więc nawet mniejsze firmy mogą sobie pozwolić na reklamę tego typu.

Podsumowując w dalszym ciągu istotne w handlu są różnego rodzaju gadżety reklamowe. W ostatnim czasie zaś coraz więcej osób przekonuje się do tego, aby stosować u siebie zawieszki zapachowe samochodowe. Jest to dobrej jakości reklama, która używana jest w życiu codziennym. Będzie więc spełniać wszystkie wymagania stawiane jej przez potencjalnych klientów.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx