Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

25 czerwca 2024

Złoto nowym symbolem jesieni!

Po upalnym i słonecznym lecie jasne kolory wcale nie muszą odchodzić w zapomnienie – przeciwnie, jasny i ciepły klimat tegorocznych wakacji można łatwo przeszczepić na jesień, zapowiadającą się wyjątkowo pochmurnie. Wystarczy wykorzystać złoty kolor dodatków, by mieć wspomnienie lata na wyciągnięcie ręki!

Złoto zwycięża niepogodę!

Zwykle gdy nadchodzi jesień, z szafy wychodzą ubrania raczej w ciemnych lub stonowanych barwach. Szarości i czernie, zielenie i brązy to tylko niektóre z kolorów, jakie najczęściej wybierane są jesienią. Jednak nie zawsze – coraz częściej, zamiast ciemnych barw kojarzących się raczej z pochmurnym niebem i jesiennym chłodem, można spotkać połączenia opierające się na zieleni, brązie, czerwieni i złocie – kolorach, które otwarcie kojarzą się ze złotą polską jesienią.

Jak odmienić jesienny strój?

Pierwsze, co przychodzi na myśl, to oczywiście biżuteria. Złote naszyjniki są wprost oczywistością – każdy z nich będzie ekskluzywnym, a jednocześnie subtelnym dodatkiem przypominającym o lecie. W połączeniu z zieloną stylizacją nada pozytywnych skojarzeń związanych z przebijającymi się przez liście promieniami słońca.

Z niczym jednak złoto nie łączy się tak doskonale jak z czernią, a połączenie złotego naszyjnika lub wisiora z czarną bluzką sprawi, że będzie on wyróżniał się w sposób szczególny i stanie się niemal dosłownie prawdziwym słońcem Twojego ubioru. Dużo bardziej subtelny będzie wybór złotego pierścionka – ten z kolei będzie minimalistycznym akcentem dla całego stroju, jednak na tyle zauważalnym, by nasycić stylizację wspomnieniem lata.

Najlepszy sposób urozmaicenia stylizacji – zegarek Esprit

Poza tradycyjnymi damskimi bransoletkami czy kolczykami, niezwykle modny ostatnimi czasy staje się zegarek. Złoty kolor zegarka nieodłącznie kojarzy się z ciepłymi słonecznymi promieniami, tym bardziej, jeśli wybierzemy zegarek posiadający nie tylko kopertę w kolorze złotym, ale też tarczę tej samej barwy, tak jak zegarki damskie Esprit z kolekcji Yen i Esprit Hood – wówczas zdecydowanie rozświetli każdy strój i z pewnością wprowadzi letni powiew do jesiennej stylizacji. Najlepszym wyborem będzie oczywiście zegarek, który nie tylko wygląda w podobny sposób, ale kojarzy się także swoim profilem z aktywnością, ciepłem i dynamiką. Trudno znaleźć lepszą odpowiedź na takie potrzeby niż marka Esprit, która powstała dzięki zamysłowi stworzenia produktów, które przeznaczone zostaną dla aktywnych ludzi, pełnych energii i będących nieustannie w ruchu. Taki charakter wyróżnia zegarki Esprit, dzięki czemu będą one doskonałym pocieszeniem w jesienne deszczowe dni.

Jesień nie musi wcale oznaczać chandry i niepogody – jeśli skupisz się na jej słonecznej stronie i postanowisz się jej trzymać, nawet gdy za oknem deszcz, z pewnością wniesiesz wyraźny powiew lata, ciepła i radości do swojego życia a także zainspirujesz nim innych!

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.