Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

22 maja 2024

Włosy w kolorze gumy balonowej

Jasnoróżowe włosy kilka lat temu budziłyby wielkie zdziwienie. Wiele osób od razu odpowiedziałoby, że to niemożliwe, aby kiedyś taka stylizacja była hitem sezonu. A jednak… stało się. Modne fryzury na lato 2019 to cała paleta nietypowych odcieni, które dotąd kojarzyły się zupełnie inaczej. Jeśli chcesz dotrzymać kroku modzie, spraw, by na twoich włosach pojawił się odcień gumy balonowej, waty cukrowej lub ulubionej kawy latte.

Na tegoroczny sezon styliści polecają konkretne cięcia. Modne będą włosy krótko ścięte „na zapałkę”, misternie plecione warkocze i nietypowe kucyki. Najbardziej zadziwiające są jednak te niesamowite kolory i odcienie, ż którymi rzeczywiście warto eksperymentować. Lato to zdecydowanie taki czas, w którym na boczny tor powinny odejść wszystkie klasyczne kolory włosów. Pora na raczej mniej naturalne farby do włosów. Stąd na wybiegach już dawno królują jasnoróżowe włosy, które nie wiadomo, czy bardziej przypominają gumę do żucia, czy może jogurt malinowy. Sprawdź, czy taka stylizacja będzie też odpowiednia dla ciebie.

Jasno różowe włosy – komu w nich będzie do twarzy?

Fryzury w odcieniu jasnego różu sprawdzają się przede wszystkim u blondynek. Ich najczęściej jasna cera doskonale koresponduje z jasnoróżowym odcieniem blond. Ten kolor doskonale podkreśla ich subtelną urodę. Stosunkowo łatwo go uzyskać na blond włosach. Zastosowanie go na wszystkie włosy będzie z pewnością bardzo odważną stylizacją. Panie, które wolą mniej radykalne rozwiązania, powinny zdecydować się na fantastyczne, jasnoróżowe pasemka.

Jeśli podstawowym kolorem włosów jest jasny blond, to śmiało można pokusić się o koloryzację domową. Nie powinno być z tym żadnych problemów. Niestety, już przy ciemnym odcieniu sprawa się nieco komplikuje i bezpieczniej jest powierzyć taką koloryzację profesjonaliście. Na ciemnych włosach brunetek w zasadzie też można uzyskać jasny róż, ale musi to być poprzedzone bardzo dużą ingerencją w strukturę włosów. Z tego właśnie względu należy się zastanowić, czy warto poświęcić zdrowe włosy dla takiej stylizacji.

Jasnoróżowe włosy – najlepsze cięcia

Pastelowy, jasny róż jako kolor podstawowy świetnie wygląda na włosach bardzo krótkich , tych ściętych „na zapałkę” czy po prostu „na chłopaka”. Śmiało można go w tej formie położyć także na włosy o sięgające tuż za ucho i ścięte w jednej linii.

Długie włosy w pełnym różu mogą wyglądać nieco surrealistycznie. Znacznie lepszym rozwiązaniem będą tu pasemka, które zdecydowanie ożywią podstawowy blond. Włosy będą wygadać niezwykle świeżo i naturalnie, a o to przecież nam chodzi.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx