Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

23 maja 2024

Walki KSW na żywo – gdzie oglądać relację online?

Two boxing gloves punch. Light on cloudy sky. Box, power, fight symbols.

Two boxing gloves punch. Light on cloudy sky. Box, power, fight symbols.

W marcu 2020 roku rozpoczyna się 53 gala KSW. Walki będą odbywały się w Łodzi na Atlas Arenie, więc wielu miłośników będzie mogło zobaczyć rozgrywki na żywo. Jeśli jednak wyjazd nie będzie możliwy, czy można jakoś zobaczyć relację online z walk KSW? Dowiedz się, gdzie można obejrzeć największe wydarzenie w świecie sztuk walki na żywo!

Walki KSW na platformach steamingowych

Specjalnie dla tego wydarzenia KSW stworzyło platformę internetową dedykowaną dla miłośników sportów walki. Są na niej nadawane transmisje z różnego rodzaju wydarzeń sportowych. Oczywiście dostęp do oglądania tych relacji jest płatny.

Jednakże nie każdemu uśmiecha się oglądanie walk na platformach streamingowych. Wystarczy wspomnieć o tym, że ekrany laptopów z reguły są mniejsze niż przekątne telewizora. Co więcej, jakość obrazu także może pozostawiać wiele do życzenia. Dlatego dobrym rozwiązaniem zostaje telewizja online.

Telewizja online a walki KSW

Dostęp do transmisji z walk KSW na żywo oferuje na przykład INEA. Dostawca telewizji daje swoim abonentom możliwość oglądania na żywo wydarzeń związanych z 53 galą KSW za niewielką opłatą. Telewizja online jest ważną częścią abonamentu dla użytkowników INEA. Dostęp do gali możesz zamówić wcześniej, po prostu wysyłając SMS-a, kontaktując się z infolinią INEA lub poprzez uruchomienie odpowiedniej opcji w dekoderze HIWAY TV.

Po wykupieniu telewizji i zainstalowaniu darmowego dekodera, który wykorzystuje najnowsze technologie, masz dostęp do telewizji online i możliwość wypożyczania filmów i programów VOD. Ale to nie wszystko. Dzięki temu możesz także swobodnie, na ekranie komputera obejrzeć relacje na żywo z walk gali KSW. Wysokiej jakości obraz wyświetlany na dużym ekranie sprawi, że poczujesz emocje związane z walką i wciągniesz się w przeżywanie. Przy piwie, z popcornem, przyjaciółmi i nachosami może stać się to ciekawym towarzyskim wydarzeniem.

Możesz przeżywać emocje związane z galą KSW w zaciszu własnego domu. Wygodnie, spokojnie i tanio. To bardzo dobre rozwiązanie.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx