Jak ustanowić Rekord Polski? Sprawdź!

Wielu śmiałków marzy, aby w swoim życiu osiągnąć coś, co na długo zapadnie w pamięć im samym, mediom i społeczeństwu. W obecnych czasach, kiedy większość niesamowitych osiągnięć trafia do Internetu i jest ich tam cała masa, ciężko zrobić coś niesamowitego, innego i budzącego podziw. Jest jednak pewien niezawodny sposób, na zwrócenie na siebie uwagi innych.

Zamiast brać udział w kolejnym challengu, zastanów się jak świetnie byłoby ustanowić rekord Guinnessa lub Rekord Polski, otrzymać oficjalny certyfikat rekordzisty i udowodnić, że w danej kategorii jest się najlepszym na całym świecie lub w Polsce. Super, prawda? 

Księga Guinnessa oraz Księga Rekordów Polski od dawna skupiają najwspanialsze osiągnięcia rekordzistów ze świata i z kraju. Aby trafić do tej prestiżowej publikacji trzeba się jednak nieco utrudnić, jednak gwarantujemy, że efekt tych starań będzie niewyobrażalny. 

Kojarzysz ten słynny cytat Steve’a Jobsa: „Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają.”? Te słowa doskonale opisują czym są Rekordy Polski. Podejmując oficjalną próbę ustanowienia Rekordu Polski masz niepowtarzalną okazję, aby stać się wzorem, który będzie inspirował innych do działania. Zdobywając rekord osiągasz cel, który dla innych jest poza zasięgiem. 

Aby ustanowić lub pobić Rekord Polski najlepiej jest poszukać wsparcia u organizacji, które zajmują się profesjonalną organizacją prób rekordów i ich certyfikacją. Cała procedura ustanawiania rekordu wcale nie musi być skomplikowana i czasochłonna, a dzięki wsparciu odpowiedniej organizacji przejdziesz przez formalności szybko i sprawnie. Rekordowi doradcy chętnie pomogą Tobie w wyborze odpowiedniej kategorii rekordu i będą Cię wspierać w przygotowaniu dokumentacji i zebraniu materiałów dowodowych z próby.

Pierwszym i najważniejszym krokiem w procedurze ustanawiania lub bicia Rekordu Polski jest zgłoszenie takiej chęci do odpowiedniej organizacji. Następnie, kluczowe będzie wspólne wybranie odpowiedniej kategorii, w zależności od Twoich możliwości, umiejętności i chęci, a także ustalenie wymaganego minimum do ustanowienia takiego rekordu i sprecyzowanie, kiedy próba miałaby się odbyć. Później już tylko czas na Twoje wielkie show oraz zbieranie gratulacji i słów uznania od innych!

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx