Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

22 maja 2024

Wybieramy największego Orła Gastronomii w mieście!

To twój wymarzony dzień. Od samego rana wszystko układało się po twojej myśli. Idealnie ścięta jajecznica, ominięcie porannych korków, świetnie przyjęta przez zarząd prezentacja i upragniony od tylu miesięcy awans! Czy mogłoby Ci się przytrafić coś lepszego? Tak! Cały ten dzień należy zwieńczyć najlepszą w mieście kolacją. Gdzie ją jednak zjeść, żeby się nie zawieść?

Możesz przeglądać mapkę Google godzinami i przeczytać tysiące komentarzy na temat restauracji w Bydgoszczy, ale prędzej ugrzęźniesz w tonie hejtu lub wymuskanych laurek od wykupionych internetowych trolli. Szukanie tych obiektywnie dobrych punktów gastronomicznych może zająć dni, a nawet miesiące, ale przecież awans dostałeś dziś, więc świętować chcesz najdalej za godzinę. Jak nie zgubić się w lawinie opinii słownych i faktycznie dokonać najlepszego wyboru z możliwych?

Portale internetowe proponują wiele rankingów, gdzie jeden z ekspertów lub redaktorów artykułów porównuje pojedyncze restauracje. Kilka głosów ludzi, którzy odwiedzili lokal dwa lata temu nie świadczy o tym, że miejsce cały czas trzyma wysoki poziom. Na szczęście są narzędzia, które pozwalają sprawdzić opinie setek klientów na przestrzeni lat, by dać wiarygodną średnią ocen dla każdej badanej restauracji. ORŁY Gastronomii to plebiscyt, który odbywa się raz w roku. W ramach konkursu, specjalnie opracowany algorytm przeszukuje setki tysięcy stron internetowych, by znaleźć każdą ocenę punktową przyznaną lokalom gastronomicznym. Wszystkie liczby są zliczane i podstawiane do wzoru (opublikowany na stronie internetowej plebiscytu), aby wyłonić laureata, który ma najwięcej pozytywnych opinii amatorów dobrego jedzenia np. w Łodzi. Lokale uplasowane na trzech pierwszych miejscach zestawienia to najlepiej oceniani restauratorzy. Pozostałe wymienione na liście firmy to zakłady gastronomiczne, które uzyskały przynajmniej 8 punktów na 10 możliwych.

W zależności od twoich upodobań na pewno dobierzesz lokal, którego dania już wcześniej sprawdziły dziesiątki klientów. Burgerownia, catering na przyjęcie lub kameralne bistro… to do ciebie należy decyzja, którego z naszych orłów wybierzesz. A jeśli po wspaniałym świętowaniu zapragniesz rano zjeść świeżutkiego croissanta, nie wahaj się i poszukaj najlepszych tutaj.

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.