Prezent na rocznicę ślubu

Zbliża się rocznica ślubu, a Ty nie wiesz, jak uczcić ten dzień w sposób wyjątkowy? Dziś podpowiemy, jak zaplanować zmysłowy wieczór pełen wrażeń, który pozostanie wam w pamięci na długo.

Podróż sentymentalna

Nie ma nic bardziej rozczulającego w długoletnim małżeństwie, jak powrót wspomnieniami do najlepszych chwil z waszego wspólnego życia. Taka popdróż sentymentalna może mieć różne formy. Jeśli macie taką możliwość, możecie udać się w prawdziwą podróż, odwiedzając miejsca, które były tłem do ważnych wydarzeń, na przykład pierwszego pocałunku czy wyznania miłości, zabawnej sytuacji, która was do siebie zbliżyła. Powracając do tych miejsc poczujecie się tak, jakbyście cofnęli sę w czasie. Możecie nawet odegrać scenki, które się tam odbyły. Takie uczczenie rocznicy ślubu będzie doskonałym sposobem na oderwanie się od codzienności i przypomnienie sobie, co was połączyło.

Jeśli taka rzeczywista podróż nie jest możliwa, możecie zorganizować wieczór wspomnień. Przygotujcie wasze wspólne zdjęcia, włączcie muzykę, która kojarzy wam się z tymi wyjątkowymi chwilami oraz przekąski i napoje, które wówczas lubiliście spożywać. Jeśli zachowaliście w pamiątkach ciuchy z tamtego okresu, będzie to idealna okazja do tego, aby ponownie je założyć. To nic, że będą już zniszczone lub rozmiar niekoniecznie dopasowany. Doda to tylko zabawnego akcentu i sprawi, że wieczór stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy. Przeglądając zdjęcia i słuchajac muzyki będziecie mieli okazję do tego, aby wspominać piękne chwile lub porozmawiać o waszych uczuciach w tamtych czasach, zwłaszcza tych, których wtedy wstydziliście się powiedzieć sobie nawzajem. 

Romantyczna kolacja zawsze w cenie

Romantyczna kolacja przy świecach to klasyk, który wymieniany jest niemal na każdej liście pomysłów na uczczenie rocznicy ślubu. Nie może więc jej zabraknąć i w naszym artykule. Zamiast wychodzić do restauracji czy zamiawiać kolację z dostawą do domu, przygotujcie wszystko sami. Zaplanujcie wcześniej menu, kupcie wszystkie niezbędne produkty, a po powrocie do domu wyłączcie telefony, włączcie ulubioną muzykę i rozpocznijcie wspólne gotowanie. Na rozluźnienie możecie uraczyć się lampką szampana lub ulubionego wina. 

Przygotowywanie kolacji będzie idealną okazją do rozmów, miłosnych wyznań i uprzejmości, o których często zapominamy na co dzień. Pamiętajmy również o tym, aby do kolacji elegancko nakryć stół i ubrać się w odświętny strój – wszystko musi być tego dnia wyjątkowe. Taka kolacja może być wstępem do zmysłowego wieczoru we dwoje.

Prezent na rocznicę ślubu

Bez względu na to, w jaki sposób będziecie chcieli uczcić rocznicę, warto również podarować swojemu małżonkowi prezent, nawet jeśli ma on być jedynie symboliczny. Może to być piękna biżuteria, ulubione perfumy czy…gadżet erotyczny. W wieloletnim związku małżeńskim nietrudno o rutynę w sypialni, a taki prezent może przełamać monotonię i podkręcić intymną atmosferę. Warto odwiedzić ekskluzywny sklep erotyczny i przejrzeć ofertę produktów, spośród których z pewnością uda się wybrać taki, który spełni oczekiwania partnera.

Najczęściej na prezent wybierane są wibrujące jajeczka, zmysłowa, koronkowa bielizna, żele stymulując czy wibrator dla dwojga. Popularnością cieszą się również takie akcesoria jak kajdanki, maski na twarz czy peruki. 

Roczncę ślubu można uczcić w sposób zwyczajny, za pomocą kolacji przy świecach czy seansu filmowego lub w bardziej ekstrawagancki sposób, fundując sobie lot balonem. Bez względu na to, jaki sposób wybierzemy, ważne, aby tego dnia być razem i cieszyć się swoja obecnością nawzajem. Mamy nadzieję, że nasze propozycje będą inspiracją dla tych, którzy poszukują pomysłów na spędzenie rocznicy ślubu ze swoją drugą połową.

Artykuł przygotowany we współpracy z serwisem ogólnotematycznym keepcool.pl

5 1 vote
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx