Manicure japoński – eleganckie i zdrowe paznokcie na co dzień

Szukasz eleganckiej, a zarazem skromnej i pasującej do każdej okazji, formy stylizacji paznokci? Sięgnij po manicure japoński!

Współczesne kobiety żyją w zaskakująco szybkim tempie. Są mistrzyniami w zakresie podzielności uwagi oraz łączenia ze sobą, na pozór sprzecznych, ról i obowiązków. Doskonale radzą sobie z godzeniem zadań domowych, wychowywaniem dzieci, ale i robieniem kariery zawodowej. Przy okazji pragną czuć się piękne i chcą być zadbane. Zobacz, jaki typ manicure sprawdzi się w przypadku energicznej i aktywnie żyjącej kobiety.

Do kogo jest skierowany zabieg manicure japońskiego?

Manicure japoński to świetny wybór w przypadku tych kobiet, które pragną szybko wzmocnić i odżywić zniszczone paznokcie. Idealne rozwiązanie dla pań narzekających na rozdwajające się paznokcie. Doskonale odżywia i daje rewelacyjne rezultaty. Manicure japoński Wrocław pozwala domknąć płytkę paznokcia i odpowiednio o nią zadbać.

Poznaj kluczowe elementy manicure japońskiego

Manicure japoński stylistka rozpoczyna od odsunięcia lub wycięcia skórek przy użyciu frezu o odpowiednio dobranej ziarnistości, aby mieć większe pole do pracy. Warto być ostrożnym podczas wykonywania frezu, aby nie skaleczyć klientki. Czas na spiłowanie paznokci pilnikiem o gradacji 240. Gdy płytki są już przygotowane, można przejść do ich zmatowienia. Po tym kroku można przejść do odżywienia. Jednym z ważniejszych elementów zabiegu jest wcieranie pasty bogatej w witaminy A i E, krzemionkę, keratynę i pyłek pszczeli bezpośrednio w płytkę paznokcia. Ma on na celu wzmocnić płytkę, zmniejszyć ryzyko jej złamań oraz rozdwajania się końcówek. W późniejszym etapie zabiegu w tak przygotowaną płytkę wciera się specjalny proszek, który ogranicza wypłukiwanie się cennych witamin z paznokci podczas wykonywania rutynowych czynności domowych, takich jak zmywanie czy sprzątanie. Zajrzyj na stronę https://chicnails.pl/manicure-wroclaw/, aby zapisać się na zabieg manicure – Wrocław może poszczycić się silną bazą profesjonalnych stylistek paznokci. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu Twoje dłonie staną się zadbane i estetyczne.

Zobacz, dlaczego warto sięgnąć po manicure japoński

Manicure japoński to, z perspektywy wielu profesjonalnych stylistek paznokci, bardziej zabieg o charakterze pielęgnacyjnym aniżeli stylizacja płytki sensu stricto. Polecana jest w szczególności tym klientkom (klientom również), które oczekują:

  • wzmocnienia płytki paznokcia,
  • uskarżają się na rozdwojone końcówki,
  • pracują przy komputerze i nie mogą pozwolić sobie na bardzo długie paznokcie,
  • pracują w sformalizowanych instytucjach i zasady dress code’u nie pozwalają im na noszenie bardziej ekstrawaganckiego manicure,
  • chcą mieć zawsze zadbane dłonie,
  • cenią sobie minimalizm,
  • wiedzą, że w prostocie tkwi siła.

Podsumowując, manicure japoński to wspaniały zabieg o charakterze odżywczym, skierowany do wszystkich tych klientek i klientów, którym zależy na zadbanych i wypielęgnowanych dłoniach.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx