Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

23 maja 2024

Wózki widłowe – wynajem długoterminowy: dlaczego się opłaca?

We współczesnych nam warunkach gospodarczych, niuanse decydują o przewadze nad konkurencją. Jednym z czynników, stymulujących przedsiębiorstwa do rozwoju i generujących przewagę jest dobry park maszynowy oraz tabor pojazdów, takich jak wózki widłowe. Ich rola w przemyśle, transporcie i magazynowaniu jest nieoceniona, jednak związane z nimi koszty są czasami zaporowe, zwłaszcza dla małych i średnich przedsiębiorstw. Alternatywą jest wynajem wózków widłowych.

O szczegóły, związane z wynajmem wózków widłowych zapytaliśmy specjalistę ds. techniczno-handlowych z serwisu wózków widłowych dunpol.com.pl.

Dlaczego wypożyczalnia wózków widłowych gra kluczową rolę na lokalnych rynkach?

Wózki widłowe na wynajem to pojazdy, które dzisiaj stanowią trzon funkcjonowania wielu polskich przedsiębiorstw. Silne lokalnie firmy, które oferują pełen pakiet usług, czyli wynajem wózka widłowego wraz z serwisem, przeglądami, naprawą itd., mocno stymulują biznes i są czynnikiem rozwojowym. Dla małych i średnich przedsiębiorstw, czyli fundamentu gospodarki w skali lokalnej, możliwość krótko lub długoterminowego wynajęcia wózka widłowego jest opcją bardzo opłacalną. Czasowy wynajem wózków widłowych na preferencyjnych warunkach, np. bez wpłaty własnej, jest w niektórych przypadkach jedyną opcją na zasilenie firmowego taboru w taki pojazd. A jak wszyscy doskonale wiemy, nawet w małych firmach handlowo-usługowych, wózki widłowe są bardzo przydatne i mocno usprawniają pracę.

Wynajem wózków widłowych długoterminowy – co w pakiecie?

W dunpol.com.pl zauważamy, że firmy mocno cenią sobie dzisiaj kompleksowy pakiet usług. Wypożyczalnia wózków widłowych działa podobnie jak wypożyczalnia aut osobowych – firmy płacą stałą kwotę za pełną obsługę techniczną i handlową. Z ich barków ściąga się kwestie eksploatacyjne i operacyjne, wszystko jest w pakiecie. Wynajem długoterminowy to opcja, która przypadła do gustu wielu firmom w Polsce, także tym dużym, które mają spory tabor. Kluczem jest obsługa w czasie rzeczywistym, szybka reakcja na awarie, stałe wsparcie oraz możliwość podstawienia zastępczego wózka widłowego, kiedy wynajęty się zepsuje.

W jaki sposób wynajem wózków widłowych stymuluje biznes w Polsce?

Jak już wspomniałem, dla małych firm posiadanie wózka widłowego nie jest takie oczywiste, na starcie znaczna część tych firm nie ma budżetu na nowe pojazdy. Opcja wynajęcia długoterminowego ma swoje plusy – można przy zerowym wkładzie własnym oraz na preferencyjnych warunkach, przetestować pojazd w swojej firmie. Z reguły wózki widłowe na wynajem bardzo usprawniają pracę i mocno poprawiają wydolność i przepustowość zakładów produkcyjnych i magazynowych. W efekcie firma realizuje więcej zleceń i rozwija się.

Duzi gracze, mimo budżetu na nowe wózki widłowe, również stawiają na używane pojazdy. Dlaczego? Powodów może być kilka, np. optymalizacja kosztów, ale także chęć zrzucenia odpowiedzialności za obsługę taboru na firmę. Wypożyczalnia wózków widłowych, tak jak dunpol.com.pl, specjalizuje się w tym zakresie i gwarantuje zawsze wysoki poziom usług. A takie spośród rynkowych ofert przyciągają firmy z jasną polityką funkcjonowania i rozwoju firmy.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx