Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

23 maja 2024

Wypożyczalnia samochodów: przegląd oferty 2020 – co się opłaca?

Wypożyczalnia samochodów – wynajem z OC sprawcy

Każdego roku przygotowujemy przegląd oferty na wynajem samochodów w Polsce. Mijający rok jest zdecydowanie wyjątkowym pod wieloma względami, dlatego tym bardziej interesującym było dla nas prześledzić typowe bestsellery z ofert lokalnych firm. Co do zaoferowania ma typowa wypożyczalnia samochodów w regionie? Zapytaliśmy o to specjalistę – konsultanta ds. wynajmu aut z serwisu carson.auto.pl. Zapraszamy do lektury!

Wypożyczalnia samochodów – najem krótkoterminowy

Jedna z najstarszych ofert. Samochody do wypożyczenia w trybie krótkoterminowy miały już kilkakrotnie odejść do lamusa i… jakoś wciąż stanowią trzon oferty. Wypożyczalnia samochodów w 2020 r, jak i większość branż, odczuła zmiany. Jednak rezerwacja auta w tym systemie to nie tylko samochody osobowe, ale również, a może przede wszystkim busy, w tym busy 9-osobowe oraz samochody dostawcze. Wypożyczalnia samochodów, jak np. Carson Auto często oferuje także wynajem lawet i autolawet. To ciekawe uzupełnienie oferty dla firm i osób prywatnych, a jak pokazuje mijający rok, także odporne na zmiany pandemiczne.

Wypożyczalnia samochodów – najem długoterminowy

Fala wznosząca popularności tej opcji nieco przygasła, ale wciąż trudno polemizować z korzyściami jakie za sobą niesie. Wynajem aut długoterminowo dla firm stał się się wygodną opcją do obsługi floty. Stała rata, jasne i przejrzyste warunki użytkowania pojazdów, pełna obsługa serwisowa. Dzięki tak kompleksowej ofercie, wypożyczalnia samochodów może liczyć na bardzo stabilny biznes. W 2020 r odczuliśmy nieco zahamowanie w zakresie tej oferty, może to wynikać z ograniczeń w poruszaniu się i zdalnym trybie pracy wielu specjalistów, którzy wcześniej większą część swojej pracy spędzali w podróżach do klientów.

Fot. Wypożyczalnia samochodów Carson Auto

Wypożyczalnia samochodów – wynajem aut z kierowcą

Ciekawa, trochę niszowa opcja, którą ma w ofercie wypożyczalnia aut z nowoczesnym modelem firmy. Samochody na wynajem z kierowcą zwiększają zakres oferty, a obecność szofera może być decydująca dla osób, które pragną z niej skorzystać, a nie posiadają prawa jazdy. Rezerwacja auta z kierowcą może też dotyczyć wynajem busów.

Wypożyczalnia samochodów – wynajem z OC sprawcy

To już pewien standard, który z roku na rok zyskuje na popularności. Trudno się zresztą dziwić, wydarzenia drogowe były, są i będą na porządku dziennym. Dlatego też wypożyczalnia samochodów może zaoferować wynajem aut z CO sprawcy. Na czym to polega? Jako osoba poszkodowana w kolizji drogowej, a przez to pozbawiona samochodu do dalszego użytkowania, mamy możliwość skorzystania z bezpłatnego wynajęcia samochodu na okres naprawy naszego uszkodzonego pojazdu. Koszt wynajmu auta jest po stronie kierowcy, który spowodował kolizję, a dokładnie pokrywane jest z jego ubezpieczenia OC.

Masz pytania?
Wypożyczalnia Samochodów i Autolawet CARSON Kalisz
https://www.carson.auto.pl
ul. Częstochowska 212G, 62-800 Kalisz
Tel. 608 831 88

5 1 vote
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx