Czy darmowe filmy online są jeszcze dostępne w internecie?

Gdzie obejrzeć darmowe filmy online?

Czy w sieci można jeszcze oglądać filmy bez opłat? I gdzie ich szukać? Przedstawiamy kilka praktycznych sposobów na bezpłatne oglądanie filmów online. Podpowiadamy, gdzie można je oglądać całkowicie za darmo.

Gdzie obejrzeć darmowe filmy online?

Rozwój platform VOD, a co za tym idzie spore zainteresowanie tymi serwisami sprawiło, że znalezienie darmowego filmu czy serialu w internecie jest już coraz trudniejsze. Coraz więcej serwisów wprowadza opłaty za obejrzenie konkretnej produkcji lub wymaga wykupienia abonamentu, by w ogóle móc skorzystać z platformy. Czy zatem istnieją jeszcze strony, na których można oglądać filmy bez opłat? Z jakich serwisów powinny skorzystać osoby, które rzadko oglądają filmy online, więc nie chcą kupować pakietu?

Taką możliwość dają niektóre serwisy VOD, darmowe filmy online są np. na www.Player.pl. Oczywiście nie obejrzysz tam wszystkich popularnych produkcji bez opłat, ale z pewnością znajdzie się coś, co umili ci wieczór przed ekranem laptopa. Oprócz tego, na Player możesz wykupić dostęp do konkretnego filmu już od 8 złotych, jest to więc dobra opcja dla osób, które nie są kinomanami, ale chciałyby raz na jakiś czas pooglądać coś ciekawego.

Inną, popularną stroną z darmowymi filmami jest CDA. Można tam znaleźć całkiem spory wybór bezpłatnych produkcji, jednak trzeba liczyć się z dość kiepską jakością takich filmów. Darmowe filmy i niektóre seriale można zobaczyć też na YouTube, najczęściej są to te mniej znane propozycje, co oczywiście nie oznacza, że mniej wartościowe. Niektóre z nich udostępniane są za darmo tylko przez pewien czas. Najczęściej jednak bez opłat można obejrzeć dokumenty lub krótkie etiudy filmowe. Takie materiały dostępne są również bezpłatnie w Ninatece. Znajduje się tam ponad 2000 darmowych plików audio i wideo, w tym spektakle teatralne i operowe, wspomniane już etiudy filmowe czy rejestracje koncertów.

Filmy online za darmo w okresie próbnym

Jak widać serwisów z darmowymi filmami jest coraz mniej, na szczęście istnieją inne sposoby by oglądać filmy bez opłat. Większość platform VOD oferuje darmowy pakiet próbny, który obejmuje X dni oglądania za darmo. Jak się to przedstawia na poszczególnych serwisach? Zebraliśmy dla was krótką rozpiskę darmowych pakietów próbnych w popularnych serwisach VOD.

  • 14 dni bezpłatnie w CDA Premium
  • 30 dni za darmo w Player, w dodatku decydując się na pakiet START oglądasz bez reklam!
  • 7 dni za darmo w HBO GO (możesz oglądać nie tylko filmy, ale również popularne seriale. Kto wie, może zdążysz obejrzeć bez opłat cały sezon…)
  • 14 dni bez opłat w serwisie VOD Ipla.

Niestety bezpłatnego okresu próbnego nie znajdziesz w najpopularniejszym serwisie VOD – Netflix.

Darmowe filmy w czasie pandemii

Pandemia koronawirusa wbrew pozorom ma też pewne zalety, jedną z nich jest możliwość oglądania filmów i seriali bez opłat. Podczas pierwszej fali epidemii Play ze współpracy z Amazonem Prime Video przygotował dla swoich klientów ofertę, która miała zachęcić ich do pozostania w domu. Każdy, kto posiadał abonament sieci Play mógł otrzymać aż pół roku darmowego dostępu do platformy VOD Amazon Prime Video.

5 1 vote
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx