Wiesz jak wykorzystać Balony na Nowy Rok? Sprawdź nasze rozwiązania.

Fot.: freepik.com

Koniec Starego Roku i początek Nowego Roku, jeden moment, jedna noc ale za to jak ważna – Sylwester! Czas noworocznych postanowień, planów na przyszłość i przede wszystkim wspaniałej zabawy do białego rana! Warto przedsięwziąć kroki żeby jak najbardziej uświetnić to wspaniałe wydarzenie. Podstawą każdego udanego Sylwestra jest odpowiednia oprawa, na którą w głównej mierze składają się ozdoby. Chcąc oczarować swoich gości i zapewnić niepowtarzalny, imprezowy klimat koniecznie sięgnij po balony na Nowy Rok!

Jakie wybrać balony na Nowy Rok?

Wszystko zależy od własnych koncepcji i pomysłów bo możliwości jest naprawdę wiele. Przy wyborze balonów na Nowy Rok weź pod uwagę miejsce organizacji zabawy (w domu, na wynajętej sali, w mieście), motyw przewodni Twojej imprezy oraz kolorystykę, która najbardziej Ci odpowiada. To wszystko składa się na wybór balonów, które właśnie dla Ciebie najlepiej sprawdzą się w roli dekoracji. Ważna będzie ich ilość, wielkość, kształty a także wypełnienie (powietrze czy hel?).

Balony foliowe czy lateksowe – które wybrać na Nowy Rok?

Prawda jest taka, że zarówno jedne jak i drugie balony wspaniale sprawdzą się w roli noworocznych ozdób warto jednak poznać różnice między nimi, żeby wiedzieć, które bardziej spełnią Twoje oczekiwania. Poniższe zestawienie może pomóc Ci w podjęciu decyzji o wyborze, odpowiednich do Twoich potrzeb, balonów na Nowy Rok.

Cechy balonów lateksowych na Nowy Rok:
– świetnie nadają się do tworzenia różnorodnych, olśniewających girland,
– bogactwo kolorów, kształtów i rozmiarów,
– możliwość napełniania powietrzem,
– doskonała zabawa dla najmłodszych.

Cechy balonów foliowych na Nowy Rok:
– bogactwo kolorów, kształtów i rozmiarów,
– napełniane helem dzięki czemu długo unoszą się w powietrzu,
– większa wytrzymałość od tradycyjnych balonów lateksowych,
– doskonała zabawa dla najmłodszych.

Zarówno jedne jak i drugie balony na Nowy Rok świetnie sprawdzą się w roli ozdób dlatego bez przeszkód można pokusić się o wykorzystanie ich dwóch rodzajów. Zapewni nam to różnorodność i będziemy mogli stworzyć niepowtarzalne połączenie składające się na oprawę naszej noworocznej imprezy.

Jakie efekty osiągniemy dzięki balonowym ozdobom?

Balony na Nowy rok na pewno uświetnią naszą imprezę. Dzięki nim uzyskamy wspaniałą oprawę Sylwestra a także niepowtarzalne tło do robienia pamiątkowych zdjęć. Korzystając z różnego rodzaju dostępnych balonów możemy tworzyć noworoczne napisy czy ułożyć cyfry oznaczające konkretny rok, który chcemy powitać. Ozdoby z balonów nadadzą uroku każdej imprezie i są zdecydowanie odpowiednie dla osób, które lubią budzić podziw.

Zachwyć swoich gości kreatywnością i niepowtarzalnym sylwestrowym klimatem, i powitajcie Nowy Rok w wyjątkowej, imprezowej atmosferze, którą z pewnością zapewnią Ci odpowiednio dobrane balony na Nowy Rok.

5 1 vote
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx