Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

30 maja 2024

Szwajcarskie maszynki do strzyżenia zwierząt

Strzyżenie psów to zabieg pielęgnacyjny, z którym musi zmierzyć się wielu właścicieli czworonogów. Aby strzyżenie przebiegało w sposób maksymalnie niestresujący dla zwierzaka, warto wybierać profesjonalne maszynki z wymiennymi ostrzami, pozwalające na uzyskanie doskonałych efektów w maksymalnie krótkim czasie. Jakie maszynki do strzyżenia psów warto wybierać i na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Kiedy jest potrzebna maszynka do strzyżenia psa?

Maszynka do strzyżenia sierści nie jest jedynie wymysłem właścicieli czworonogów. W zależności od rasy psa, regularne strzyżenie jest bardzo istotne, szczególnie w przypadku psów ras długowłosych. Bezprzewodowa maszynka elektryczna pozwala na szybkie pozbycie się nadmiaru sierści bez niepotrzebnego stresu zwierzaka. Sierść należy zgolić nie tylko wtedy, gdy zwyczajnie jest już zbyt długa, a przez to nieestetyczna. Istnieją inne przesłanki do golenia psa, np. wygolenie miejsc okołozabiegowych w przebiegu operacji czy zabiegów weterynaryjnych, badań USG itp. W tych przypadkach sprawdzi się przynajmniej dwubiegowa maszynka sieciowa, a najlepiej maszynka bezprzewodowa do profesjonalnego strzyżenia psów i innych zwierząt o długiej sierści lub włosach.

Rodzaje maszynek do strzyżenia psów

Profesjonalna maszynka do strzyżenia psa kojarzy nam się z usługami psiego fryzjera. Oczywiście, takie rodzaje maszynek są dostępne, oprócz nich dostępna jest także maszynka groomerska do zastosowań w warunkach domowych czy szpitalnych. Różne zabiegi pielęgnacyjne wymagają gładkiej skóry, a długie włosy muszą zostać wygolone. Pierwsze strzyżenie psa najczęściej wiąże się z jego stresem, warto więc wybierać takie maszynki, które pozwalają na w miarę szybkie strzyżenie, mają odpowiednie funkcje, a zarazem cichy silnik nie stresujący dodatkowo zwierzaka, np. maszynki marki Heiniger o najwyższej jakości.

Maszynki do pielęgnacji zwierząt produkcji szwajcarskiej – jakość i niezawodność w dobrej cenie

Profesjonalne maszynki do strzyżenia zwierząt produkcji szwajcarskiej to solidna konstrukcja, niezawodne działanie z wykorzystaniem nowoczesnych akumulatorów i najnowszą technologią baterii. Takie maszynki będą służyć przez długi czas do wielu zastosowań, nie tylko do strzyżenia psów, ale także innych zwierząt, np. owiec czy alpak. Do maszynki warto dokupić wymienne ostrza i nasadki dystansowe, które zwiększają funkcjonalność urządzenia. Maszynki do strzyżenia zwierząt w GroomerShop nadają się zarówno dla profesjonalistów, jak i dla amatorów. 

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx