Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

24 lutego 2024

Dlaczego warto kupić zamienniki perfum

Zamienniki perfum cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Zapach inspirowany światowymi perfumami to doskonały sposób na poznanie aromatu bez konieczności wydawania ogromnych sum za jeden flakon. Co jeszcze sprawia, że chętniej w wybieramy odpowiedniki perfum i gdzie kupić najlepsze, o wysokim stężeniu olejków zapachowych?

Zamienniki perfum – dlaczego warto je wybierać?

Jest wiele argumentów, które opowiadają sie za kupowaniem zamienników perfum. Oto najważniejsze z nich:

  1. Oryginalne perfumy są drogie. To często wydatek, który daje się odczuć w naszym budżecie i wiele osób ma wyrzuty sumienia, gdy kupi kosztowną butelkę perfum. Najczęstszym argumentem jest ten, że “mogliśmy za to kupić coś extra dziecku”. Tymczasem odpowiedniki perfum bywają nawet 10 razy tańsze i z pewnością ich zakup nie powoduje wyrzutów sumienia.
  2. Zapach może się nie sprawdzić na naszej skórze. Bywa tak, że perfumy pięknie pachną na testerze, ale całkiem inaczej zachowują się na naszej skórze. Każdy ma swoje indywidualne pH i dlatego ten sam zapach może pachnieć inaczej na każdym z nas. Co, jeśli kupimy kosztowny flakon perfum i okaże się, że nie pachnie na nas tak, jak byśmy tego chcieli? Z zamiennikiem nie będziemy musieli żałować zmarnowanych pieniędzy, a zapach można kupić w małej buteleczce. Na stronie https://euforiazapachu.pl perfumy zamienniki o wysokim stężeniu i doskonałym zapachu zaczynają się od pojemności  35 ml – to idealna opcja by przetestować zapach na własnej skórze. 
  3. Zamienniki perfum oryginalnych to możliwość testowania wielu różnych zapachów niewielkim kosztem. Markowe zapachy od światowych projektantów bywają drogie i ciężko jest kupić wiele zapachów, aby przetestować je na własnej skórze. Tymczasem perfumy zamienniki są tańsze i za cenę jednego oryginalnego flakonu możesz mieć 10 lub więcej odpowiedników perfum oryginalnych!

Zamienniki perfum – są tak trwałe, jak oryginały? 

Nie tylko skład perfum i stężenie olejków eterycznych ma wpływ na trwałość zapachu. Znaczenie mają także kompozycje zapachowe, czyli nuty zapachowe wykorzystane w perfumach, które “rozkwitają” po nałożeniu na skórę. W opinii wielu perfumiarzy, kompozycje zapachowe z cięższymi nutami bazowymi najdłużej utrzymują się na skórze. Przykładami zapachów z trwalszymi nutami są między innymi Dior Sauvage, Armani My Way, Hugo Boss Deep Red Tom Ford Tobacco Vanille, Kenzo Jungle, a zatem także zamienniki perfum oryginalnych, powstałe z inspiracji tymi zapachami. 

By wydobyć z perfum głębię zapachu, aplikujmy odpowiedniki perfum skórze, nie na ubraniach, gdyż wówczas woń utrzyma się dłużej, a w połączeniu z naszym pH jest w stanie w pełni rozwinąć swoje bogactwo.

Stosuj perfumy oraz zamienniki perfum oryginalnych na skórze tam, gdzie jest ona najbardziej ukrwiona i gdzie bije puls. Szyja, kark, zgięcia łokci, zgięcia kolan, dekolt to miejsca, na które powinny trafić Twoje perfumy zamienniki!

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx