Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

28 lutego 2024

Wibratory XXL – przyjemność w większym rozmiarze

Wibratory zaprojektowane są po to, by przynosić kobietom niebywałą rozkosz i aby pomóc im wciąż na nowo odkrywać własne ciało. Te zabawki erotyczne pozwolą również wnieść współżycie z partnerem, czy partnerką na wyższy poziom. Istnieje wiele rodzajów wibratorów, dzięki czemu masz pewność, że znajdziesz produkt, który będzie perfekcyjnie dopasowany do twoich potrzeb. Wśród nich możemy znaleźć wibratory XXL. Co charakteryzuje te konkretne modele i czemu tak wiele kobiet się na nie decyduje?

Duże wibratory – charakterystyka

Wibratory XXL, jak sama nazwa wskazuje, charakteryzują się dużym rozmiarem. Mowa tu zarówno o długości jak i średnicy. Wymiary te osiągają od 20 do 35 cm, natomiast jeśli chodzi o grubość wynosi ona zazwyczaj, aż do 7 cm. Trzeba zaznaczyć, że rozmiary te, zwłaszcza dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z zabawkami erotycznymi, mogą trochę przerażać.

Pośród dużych wibratorów również możemy znaleźć wiele modeli – od takich wyposażonych w przyssawki, wyglądających naturalnie jak to tylko możliwe, do tych w kształcie pięści, które mają imitować tzw. fisting. O wyborze tych designów wspomnimy szerzej w dalszej części artykułu.

Wibratory XXL sprawdzą się świetnie w stymulacji zarówno pochwy jak i odbytu. Dlatego też wiele kobiet i mężczyzn kochających głęboką penetracje decyduje się na zakup tego typu produktu.

Jak wybrać i bezpiecznie korzystać z wibratorów XXL.

Tak jak wspomnieliśmy wyżej to co odróżnia duże wibratory od tych klasycznych to oczywiście rozmiar. Zazwyczaj wypełniają one w pełni pochwę, czy odbyt i pozwalają w ten sposób osiągnąć wiele doznań seksualnych, o których wcześniej mogliśmy nie mieć pojęcia. W przypadku wibratorów XXL również możemy dobrać model idealnie dopasowany do naszych potrzeb.

Te zabawki erotyczne często występują w wersji z przyssawkami. Dzięki temu wibrator możemy zamocować do płaskiej powierzchni, co pozwoli nam spełniać najróżniejsze fantazje seksualne i dzięki czemu w czasie stymulacji nie będziemy zmuszeni do korzystania z naszych rąk.

Duże wibratory często możemy spotkać zaprojektowane w taki sposób, by jak najbardziej imitowały prawdziwego penisa. Wiele kobiet czerpie z tego dodatkową przyjemność, a sam widok męskiego przyrodzenia wywołuje w nich podniecenie. W tych modelach XXL pojawiają się żyły, czy żołądź i wyglądają one jak najbardziej realnie.

Wibratory XXL możemy znaleźć również w postaci pięści. Zostały one zaprojektowane specjalnie z myślą o fanach fistingu. Jest to seks na pięść, gdzie kobieta lub mężczyzna są penetrowani jedną ręką. Dildo XXL w kształcie zaciśniętej dłoni jest oczywiście znacznie większe od tych klasycznych wersji, co zapewnia jeszcze większą falę doznań.

To na co należy zwrócić szczególną uwagę, przy korzystaniu z wibratorów XXL to bezpieczeństwo! Pamiętaj, żeby wybierać tylko sprawdzone sklepy intymne. Koniecznie upewnij się, czy podczas użycia nie ma potrzeby skorzystania z lubrykantu. Na początek delikatnie wprowadź wibrator analnie lub dopochwowo i upewnij się, że nie czujesz żadnego niepożądanego dyskomfortu. Są to zabawki przeznaczone zazwyczaj dla bardziej doświadczonych osób i warto to wziąć pod uwagę, przy zakupie.

5 1 vote
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx