Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

28 lutego 2024

4 powody, dla których firmy usługowe powinny wybrać Unit4 Polska

Unit4 Teta to marka, która od 35 lat czynnie działa na polskim rynku IT. Założone w 1987 r. przedsiębiorstwo to obecnie lider na rynku systemów wspierających politykę personalną poszczególnych firm. Z proponowanych przez Unit4 Polska rozwiązań na przestrzeni lat skorzystało ponad 2 tys. dużych i średnich firm oraz instytucji. Co sprawia, że rozwiązania z obszaru ERP i HR wrocławskiej marki trafiają do coraz szerszego grona przedsiębiorstw usługowych?

Unit4 wspiera digitalizację procesów kadrowych

Oprogramowanie rozwijane przez Unit4 Teta to doskonałe wsparcie w działaniach mających przyspieszyć obieg dokumentów w przypadku firm o rozproszonej strukturze. System ten pozwala również odejść od pracowniczej dokumentacji papierowej i zastąpienie jej e-teczkami, gwarantując ekspresowy dostęp do dokumentów poprzez aplikację mobilną.

Co więcej, pracownicy firmy mogą podpisywać dokumenty kadrowe, aneksy i umowy za pośrednictwem mobilnego podpisu kwalifikowanego. Rozwiązania te przynoszą nieocenione korzyści w usprawnieniu wewnętrznej komunikacji czy wymaganych prawem formalności, zachodzących pomiędzy pracownikiem a pracodawcą.

Co zyska kadra kierownicza i menadżerska?

Zadania realizowane przez menadżerów staną się prostsze dzięki możliwości automatycznego dopasowania grafików do obowiązującego prawa pracy. Koszty pracy zostaną zoptymalizowane poprzez narzędzia Unit4 do kontroli planowanych zadań oraz nadzorowania zlecanych godzin nadliczbowych.

Nieustanny dostęp do danych na temat bieżących zespołów pozwoli również na wydajniejsze zarówno całą firmą, jak i poszczególnymi zespołami. Polityka zatrudniania stanie się bardziej elastyczna – w zadaniu tym szczególną rolę odgrywać będą narzędzia do monitorowania aktywności pracy i dostępnych zasobów.

Systemy od Unit4 wspierają kompetencje kadry

Oprogramowanie rozwijane przez Unit4 Polska ogranicza rotację pracowników poprzez dostęp do rozwiązań wspierających rozwój talentów zespołu i umożliwiających szybsze rozpoznanie trapiących specjalistów problemów. Zatrudnieni zyskają możliwość śledzenia zmian zachodzących w organizacji i uwzględnieniu ich w swojej pracy. Poprawa osiąganych wyników staje się prostsza dzięki rozwiązaniom, które analizują i wspierają rozwój pracowników.

Wsparcie wielofirmowości

System od Unit4 to doskonałe rozwiązanie dla organizacji składających się z kilku powiązanych marek w obrębie jednego systemu. Narzędzie wspiera wymianę kluczowych dokumentów i informacji dotyczących przedsiębiorstw. Dzięki automatyzacji i integracji procesów pomiędzy wszystkimi zależnymi podmiotami, koszty prowadzenia struktury wielofirmowej zostają zoptymalizowane, a kadra kierownicza zyskuje wgląd to działań podejmowanych przez każdą z marek.

Postaw na doświadczenie Unit4 Teta

Zastanawiasz się, które z dostępnych na rynku systemów ERP i oprogramowania do działań HR najlepiej spełnią Twoje oczekiwania? Zapoznaj się z rozwiązaniami opracowanymi przez Unit4 Teta – polską markę IT, która od 35 lat pomaga przedsiębiorstwom usługowym w optymalizacji kosztów prowadzenia działalności i usprawnienie organizacji wewnętrznej.

5 1 vote
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx