Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

21 lutego 2024

Franke – oni znają się na projektowaniu i produkcji urządzeń wyposażenia wnętrz które pokochasz w swoim domu

Marka Franke – to ponad sto lat zebranej przez kilka pokoleń wiedzy na temat projektowania wyposażenia łazienek i kuchni. Szwajcarska dokładność wykonania łączy się w tych produktach z niezwykle uniwersalnym stylem, który odnajdzie się niemal w każdym domostwie.

​Zlewozmywaki Franke

Z bogatej oferty asortymentu wyposażenia kuchni i łazienki na uwagę zasługują zwłaszcza zlewozmywaki Franke o nowoczesnym designie, które świetnie sprawdzą się zwłaszcza w nowoczesnej kuchni.

Zlewozmywak Franke może występować w wersji z jedną dużą komorą, która będzie idealna jeśli często zmywamy większe naczynia. Dwukomorowy zlew Franke to zaś opcja jeśli lubimy wygodne zmywanie większej ilości naczyń, gdyż dzięki niemu możemy je jednocześnie myć i opłukiwać. Możliwe są także różne konfiguracje umiejscowienia ociekacza na naczynia – z lewej lub prawej strony, lub całkowicie go pozbawione, wszystko by zaspokoić dowolne preferencje.

Można wybierać między mniejszymi zlewami, które lepiej będą wyglądać w niewielkiej, przytulnej kuchni, albo większymi, które będą prezentować się okazale w kuchniach przestronnych. Do tego dochodzą różne kształty – prostokątne, zaokrąglone lub niestandardowe, pasujące na przykład do narożników kuchennych.

​Estetyka i wytrzymałość

Względy estetyczne idą tutaj jednak w parze ze wspominaną funkcjonalnością, jak i jakością wykonania. Ta ostatnia jest efektem restrykcyjnego procesu produkcyjnego i najlepszych surowców, owocuje zaś długowiecznością, odpornością na uszkodzenia i utrzymywaniem swoich właściwości wizualnych i technicznych. Jak wygląda ta wytrzymałość w praktyce? Pokrycie zlewozmywaków specjalnym warstwami ochronnymi sprawia, że stają się odporne na działanie wysokich temperatur (nawet do kilkuset stopni), które mogą się przecież pojawić w przypadku używania gorącej wody przy zmywaniu, zalewaniu naczyń wrzątkiem, jak i umieszczaniu w zlewie rozgrzanych naczyń. Efektem tego, zlewy Franke nie przebarwiają się, nie utrzymują się na nich plamy, a ich kolor nie blaknie z biegiem lat pod wpływem wody i promieni słonecznych. Trzeba także wspomnieć, że powierzchnie zlewów są również w dużym stopniu odporne na ścieranie, rysowanie i uderzenia, które mogą pojawić się w toku użytkowania ciężkich naczyń i ostrych sztućców.

Również kolorystyka jest tutaj bogata – zlew Franke czarny, biały, stalowy, kremowy, a może beżowy? Na pewno jeden z nich, dostępny na mateomarket.pl, będzie perfekcyjnie pasował do kuchni! Wystarczy więc rozważyć wielkość, ilość komór, kolor, lokalizację ociekacza i ewentualne dodatkowe funkcje, złożyć zamówienie i już po niedługim czasie możemy cieszyć się nowym i stylowym wyposażeniem kuchni.

​Baterie kuchenne do zlewozmywaków

Funkcjonalny zlew nie może obejść się bez równie wygodnej baterii kuchennej. Bateria Franke to zaś zawsze gwarancja ciekawych i przydatnych rozwiązań, które usprawnią i uprzyjemnią pracę w kuchni. Niezwykle użyteczna bateria kuchenna Franke z wyciąganą wylewką i funkcją prysznica to sposób na łatwe mycie naczyń, ale także owoców i warzyw. Bateria wyciągana na elastycznym wężu pod dowolnym kątem umożliwia precyzyjne dozowanie wody, dzięki czemu można myć nawet delikatne produkty spożywcze. Rozwiązanie takie, stosowane także w restauracjach, sprawia, że ciężko się przyzwyczaić do zwykłych baterii kuchennych! Jeśli bateria znajduje się pod oknem lub przy ścianie i zależy nam na wolnej przestrzeni, to baterię firmy Franke można także obracać o 90 stopni względem blatu, dzięki temu zyskujemy sporą swobodę ruchu. Jak widać nawet tak proste, jak mogłoby się wydawać, urządzenie jak bateria kuchenna posiada wiele możliwości ułatwiania życia użytkownikom.

Na wymienionych przykładach urządzeń kuchennych widać, że szwajcarska firma Franke stawia przede wszystkim na szerokie możliwości doboru wzornictwa, jak i wysoką funkcjonalność, stale rozwijaną z pomocą innowacyjnych rozwiązań. Nic zatem dziwnego, że produkty z kategorii armatury kuchennej tego producenta można znaleźć w wielu miejscach: zarówno w domostwach, jak i w profesjonalnym wykorzystaniu w gastronomii. Elegancki minimalizm, który jest od lat wiodącym, modnym stylem także w kuchniach, sprawia, że produkty Franke stają się niezwykle popularne.

Marka Franke prezentuje szeroki asortyment armatury kuchennej, której celem jest godzenie efektownego i gustownego wyglądu z ergonomią, wydajnością i innowacyjnymi technologiami. Żadna nowoczesna kuchnia nie może obejść się bez tych nowoczesnych osiągnięć w dziedzinie projektowania armatury. Stworzone, by ułatwiać życie, zlewy i baterie Franke oszczędzają czas, cieszą oko i sprawiają, że nawet nielubiane zmywanie naczyń staje się przyjemnością.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx