Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

18 czerwca 2024

Kwiaty we włosach… potargane stylem?

Modne fryzury 2019

Niewymuszona perfekcja?

Według wielu blogerek, których pasją jest śledzenie najnowszych trendów, najmodniejszymi fryzurami kobiecymi w 2019 roku są te naturalne: „ułożone przez wiatr”, czy od niechcenia przeczesane palcami. Na popularności nie tracą również ponadczasowe loby, czy fryzury w stylu pixie. Jednakże rok 2019 przyniósł im nową odsłonę: mile widziane są teraz włosy falowane (różnego rodzaju – od karbowanych po „surferskie fale”), nierzadko w jasnym odcieniu lub w kolorze czekoladowego brązu. Do łask powraca także tak zwana „mokra włoszka”. Są to włosy zaczesane do tyłu i spryskane lakierem: bardzo często można zaobserwować podobną fryzurę u sławnej piosenkarki, Lany del Rey. Pewną nowością jest odejście od cieniowania włosów, a zamiast tego postawienie na równą długość. Styliści zainteresowali się także grzywką: najmodniejsze są jej dwa rodzaje: albo taka, mająca od 3 do 5 cm (do łask wraca wygląd zbuntowanej, alternatywnej nastolatki), albo długa, o romantycznym wyglądzie, sięgająca niemal rzęs. 

A co z włosami półdługimi i krótkimi?

Nie wychodzą z mody ani na chwilę. Klasyczny bob wciąż triumfuje na salonach, zarówno w wersji prostej, jak i pofalowanej.  Niektórzy zwracają uwagę też na zadziwiającą prostotę: równe cięcie i grzywka, mające przywodzić modne kobiety przechadzające się ulicami Manhattanu sprzed dekady. 

Co zaś tyczy się krótkich włosów, jak już zostało wspomniane, pixie nie wychodzi z mody. Obok tego rodzaju fryzury coraz większą popularność zdobywają paź oraz te bardzo krótko ścięte – na przysłowiową chłopczycę. 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx