Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

25 czerwca 2024

Kto najchętniej zamawia pizzę?

Zdjęcie: shutterstock

Wszyscy kochają pizzę, ale są grupy społeczne, które robią to częściej od reszty. Jest to pyszne danie oraz wygodny sposób na lunch, obiad lub kolację. Pizza sprawdza się w szczególności u tych, którzy mają mało czasu na gotowanie lub po prostu tego nie umieją. Kto najczęściej korzysta z zamawiania pizzy z dostawą do domu? więcej na ten temat w poniższym tekście.

  • Studenci – to oni najczęściej zamawiają pizzę i nie tylko, dlatego, że jest taka dobra. Jest tak jeszcze z kilku powodów. Po pierwsza mało, który student lub studentka są wprawieni w sztuce kulinarnej. U niektórych kończy się na tostach i jajecznicy. Jednak nawet student od czasu do czasu musi zjeść pożywny i gorący posiłek. Wtedy z pomocą przychodzi pizza. Drugim powodem jest brak czasu. Nauka a potem sesja zabierają sporo czasu w życiu studenta, który jednak musi jeść, bo cały wysiłek pójdzie na marne. Zamówienie składa się bardzo szybko a potem można wracać do nauki w trakcie oczekiwania na wymarzony placek. Po nauce pora chwilę relaksu i imprezy w gronie innych żaków. O napoje na pewno ktoś zadba, ale podczas dobrej zabawy pojawia się również głód, który trzeba szybko zaspokoić. I co będzie najlepsze w tej sytuacji? Oczywiście, że pizza! Łatwo ją podzielić wśród znajomych oraz można ją jeść nie przerywając dobrej zabawy trzymając ją w dłoni, bez zbędnych akcesoriów jak talerz czy też sztućce.
  • Pracownicy korporacji – długie godziny w pracy nie sprzyjają chęci gotowania po powrocie do domu. A pizzę można zamówić szybko i łatwo nawet stojąc w korku podczas drogi do domu. Lunch w pracy, konferencja lub zebranie to okazje, kiedy wiele osób czuje głód w tej samej chwili. Pizza jest sycąca, duża i w dodatku niedroga, więc przy małej składce można nakarmić naprawdę sporą liczbę osób.

Obojętnie czy należysz do którejś z tych grup czy nie, zamów pizzę do domu lub pracy z dostawą w Radomiu, Warszawie lub innym polskim mieście poprzez stronę PizzaPortal.pl.