Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

25 czerwca 2024

Sprawdź, dlaczego warto inwestować w chorwackie nieruchomości

Szukasz sprawdzonego sposobu na inwestycje swoich oszczędności? Nie od dziś wiadomo, że najpewniejsze są nieruchomości. Ich ceny ciągle idą w górę, dzięki czemu możesz sporo zarobić. Pozwól, że tym razem zaskoczymy Cię i nie doradzimy kupna działki pod jednym z polskich miast. Znacznie atrakcyjniejsze stały się inwestycje zagraniczne! Warto podjąć ryzyko i postawić na nieruchomości turystyczne. Okazuje się, że połączenie turystyki i inwestycji w nieruchomość na terenach Chorwacji to jedna z najlepszych decyzji, jakie możesz podjąć. Podążając za przykładem PCTI możesz odnieść spory sukces. Dowiedz się, dlaczego warto stawiać na chorwackiego nieruchomości nad brzegiem Adriatyku i zacznij mnożyć swoje zyski.

Chorwacki rynek nieruchomości łakomym kąskiem dla inwestorów

Lubimy wakacje i urlopy, gdy możemy odciąć się na dłuższy czas od zawodowych obowiązków i po prostu odpocząć. Wybieramy wtedy coraz częściej zagraniczne wycieczki szukając atrakcyjnych noclegów. W turystyce wielu inwestorów odnalazło biznes życia. Wynajem nieruchomości w Chorwacji może przynieść więcej pieniędzy niż sądzisz. Okazuje się, że będąc najemcą apartamentu położonego przy chorwackiej plaży przez okres od 3 do 5 lat możesz sporo zarobić, mając jednocześnie pewne miejsce na własne wakacje.

Chorwacja stała się atrakcyjna nie tylko turystycznie, ale też inwestycyjnie.

Coraz więcej nieruchomości jest kupowana lub wynajmowana tutaj w celach turystycznych przez obcokrajowców. Nieustanne wyprawy nad Adriatyk to prawdziwa żyła złota. Wszystko dzięki pięknemu otoczeniu przyrody, czystości morskiej wody i wyjątkowej, wakacyjnej atmosfery na chorwackich plażach. Jeżeli posiadasz oszczędności nie chowaj ich w kieszeni – w ten sposób niczego nie zyskasz. Postaw na apartamenty nad Adriatykiem, by w krótkim czasie móc wyjechać w podróż dookoła świata. Propozycje najlepszych nieruchomości na długoterminowy wynajem znajdziesz w najnowszej ofercie Polsko-Chorwackiego Towarzystwa Inwestycyjnego. To PCTI od lat oferuje nie tylko kempingi, ale też liczne apartamenty w wysokim standardzie. To nieruchomości na wynajem, które swoim właścicielom przynoszą niemałe zyski zarówno w sezonie wakacyjnym, jak i poza sezonem. Sprawdź sam, co może być Twoje zaglądając na stronę internetową PCTI – https://www.pcti.pl/