Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

28 lutego 2024

Jaki wybrać dywan do pokoju niemowlaka lub przedszkolaka

Wybierając model dywanu dla najmłodszych warto wziąć pod uwagę dwa czynniki. Pierwszym z nich jest komfort – przedszkolak dużo czasu będzie spędzał bawiąc się na podłodze. Z tego powodu dywan, który wybierzemy do pokoju najmłodszych dobrze aby miał długie i miękkie włosie. Drugim powodem jest bezpieczeństwo – w razie upadku dywan zabezpieczy dziecko przed poważniejszymi urazami.

Dywan tworzy także dodatkową warstwę wyciszającą, dzięki temu dziecko będzie miało lepsze warunki do snu a także – co nie jest bez znaczenia – zabezpiecza podłogę przed zniszczeniem.

Kolorystyka i wzornictwo to już indywidualna kwestia – paleta modeli jest na tyle szeroka, że z pewnością znajdziecie dywan pasujący stylem do dziecięcego pokoju.

W przypadku pierwszego pokoju dla dziecka rekomendujemy wybór miękkiego modelu, który sprawdzi się podczas nauki chodzenia czy zabawy.

Pamiętajmy, by dywan w pokoju najmłodszych miał antypoślizgową powłokę pod spodem – dzięki temu nawet w czasie najaktywniejszych zabaw pozostanie ona na swoim miejscu.

Poniżej przedstawiamy kilka modeli ze sklepu www.Dywany-Chodniki.com, które sprawdzą się w pokoju najmłodszych.

Dywan dla Dziecka Emi 00.2723

https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/5911-dywan-dla-dziecka-emi-002723.html

Pierwszy proponowany przez nas dywan doskonale sprawdzi się w pokoju niemowlaka. Delikatna, pastelowa kolorystyka z pewnością wpisze się w pastelowe wnętrze. Białe tło, które ozdabiają błękitne gwiazdki to niebanalne rozwiązanie do pokoju naszej pociechy. Prezentowany dywan jest wykonany z przędzy poliestrowej, włókna są miłe w dotyku, a przy tym wytrzymałe i odporne na częste odkurzanie i pranie szamponami do dywanów.

Dywan Boston 00.1982 Multicolor

https://www.dywany-chodniki.com/dywany-nowoczesne/5540-dywan-boston-001982-multicolor.html

Kremowe tło pokryte mnóstwem większych i mniejszych kółeczek w kolorach tęczy. Brzmi ciekawie? To model, który doskonale nadaje się do zabawy w kolory lub liczenie. Pomimo wielości użytych barw uniknięto efektu pstrokacizny,dzięki stonowanemu tłu. Pozornie może wydawać się, że to dywan dla przedszkolaka, jednak jest on na tyle uniwersalny, że spokojnie może posłużyć naszemu dziecku nawet i po rozpoczęciu nauki w szkole.

Dywan dla Dziecka Londo 008 Green

https://www.dywany-chodniki.com/dywany-dla-dzieci/3308-dywan-dla-dziecka-londo-008-green-dp-.html

Ten model to gotowe zaproszenie do zabawy! Utrzymany w żywych, radosnych kolorach dywan pokryto wzorem przedstawiającym domki, drogę i drzewa. Wystarczy dodać ludziki z klocków i samochodzik i zabawa gotowa. Dywan dla dziecka to kolorowy dywan wykonany w technice Heat-Set Frise. Jest wyjątkowo miękki i gęsty, a przy tym łatwy do utrzymania w czystości.

Dywan Delli Koło 00.7388 U.Mavi

https://www.dywany-chodniki.com/dywany-do-salonu/6116-dywan-delli-ko%C5%82o-007388-umavi.html

Jeżeli szukacie okrągłego dywanika również mamy coś dla was. Dywanik w kolorze zgaszonego turkusu idealnie sprawdzi przy łóżeczku w dziecięcym pokoju. A gdyby tak nie ograniczać się do jednego dywanika, ale rozłożyć na podłodze dwa lub trzy? Efekt, jaki osiągniecie będzie niebanalny. Co więcej – w każdej chwili możecie zamienić dywaniki miejscami zyskując nową aranżację. Paleta okrągłych dywaników jest na tyle rozbudowana, że z pewnością znajdziecie idealne połączenie dla siebie.

To zaledwie kilka modeli z szerokiego wachlarza dywanów, jakie znajdziecie w sklepie www.Dywany-Chodniki.com – zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą – na pewno znajdziecie wymarzony dywan do dziecięcego pokoju.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx