Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

18 maja 2024

Programy CAD – projektowanie bez ograniczeń z ZWCAD

Jeśli jesteś projektantem, inżynierem lub architektem, z pewnością potrzebujesz skutecznych narzędzi do przygotowywania projektów i modelowania 2D/3D. Nie marnuj więcej czasu na poszukiwania idealnego programu – skorzystaj z nowoczesnych narzędzi i funkcji oferowanych przez ZWCAD i przekonaj się, że przygotowywanie projektów nigdy nie było tak proste i przyjemne!

Co musisz wiedzieć o ZWCAD

Skuteczne oprogramowanie CAD, czyli narzędzie do projektowania wspomaganego komputerowo, jest nieodłącznym narzędziem dla profesjonalnych projektantów. Jednym z najbardziej popularnych i cenionych programów CAD na rynku jest ZWCAD. W swojej najnowszej wersji – ZWCAD 2024 – program ten oferuje jeszcze więcej możliwości do przygotowywania zarówno projektów 2D, jak i 3D.

ZWCAD 2024 to intuicyjny i kompleksowy program CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków technicznych oraz zaawansowanych modeli 3D. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, projektanci mogą w prosty sposób przemieszczać obiekty, przygotowywać szczegółowe plany konstrukcyjne oraz symulacje. Czym wyróżnia się oprogramowanie CAD?

Nasza licencja

Bezterminowe licencjonowanie w ZWCAD gwarantuje, że nie musisz martwić się o ograniczenia czasowe lub koszty związane z przedłużeniem licencji. Masz gwarancję, że Twoje oprogramowanie CAD jest zawsze dostępne i gotowe do użycia. Licencja bezterminowa to wygodne rozwiązanie zarówno dla firm, jak i dla użytkowników komercyjnych, którym zależy na stałym dostępie do swoich narzędzi do projektowania. Co więcej, ZWCAD pozwala na aktualizację oprogramowania CAD do najnowszej wersji w dowolnym momencie obowiązywania licencji.

Z kolei licencjonowanie sieciowe dostępne jest już od jednego stanowiska, co pozwala użytkownikowy na swobodną pracę na różnych urządzeniach. Co więcej, powyżej 5 stanowisk w sieci nie jest dodatkowo płatne za usieciowienie. Przeniesienie licencji na pozostałe stanowiska jest na tyle proste, że każdy jest w stanie wykonać je samodzielnie.

Wersja 32 i 64 bit

Oprogramowanie ZWCAD stale jest optymalizowane pod względem szybkości działania i płynności działania. W ten sposób mogą bez problemu pracować nad nawet wyjątkowo wymagającymi projektami bez obawy o zacinanie czy utratę danych. Wersja 64 bit daje możliwość większego wykorzystania mocy komputera, a tym samym na pracę z cięższymi plikami.

Różne wersje językowe

Sporządzasz projekty dla Klientów zagranicznych? A może po prostu chcesz ćwiczyć język? W programach CAD ZWCAD masz możliwość stosowania dowolnej wersji językowej, a co więcej – możesz zmieniać ją wedle swoich potrzeb. Wersje językowe, które są dostępne, to między innymi: polski, angielski, czeski czy niemiecki.

Wersje branżowe

ZWCAD daje dostęp do specjalistycznych wersji branżowych, takich jak ZWCAD Architecture, ZWCAD Mechanical, dzięki którym zwiększysz funkcjonalność bazowego oprogramowania CAD. Dostosowanie oprogramowania do specyfiki Twojej branży pozwoli Ci osiągnąć lepsze wyniki i skrócić czas wykonywania poszczególnych zadań. Dodatkowo możesz również wybierać spośród wielu nakładek branżowych, takich jak np. ZWTraffic, ZWTextile, ZWgeo, ZWToolBoź, ZWNesting, ZWMetric.

Pełna kompatybilność z najważniejszymi formatami

Funkcjonalność ta nie tylko usprawnia pracę inżynierów i projektantów, ale również oszczędza energię i czas. Dzięki pełnej kompatybilności ZWCAD z formatami DWG i DXF użytkownicy mogą bez problemu otwierać i edytować projekty w innych programach CAD.

Pomoc techniczna specjalistów ZWCAD

Kupując oprogramowanie ZWCAD, otrzymujesz też pełne wsparcie techniczne oraz dostęp do specjalistycznego forum użytkowników ZWCAD, gdzie na bieżąco możesz dzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami bezpośrednio związanymi z naszym programem.

oprogramowanie cad

Nowości w ZWCAD 2024?

Najnowsza wersja oprogramowania ZWCAD to nowe funkcje i usprawnienia, które pozwalają na jeszcze szybsze i wygodniejsze sporządzanie projektów – zarówno przez doświadczonych projektantów, jak i tych początkujących.

Jeszcze lepsza wydajność

Poprawa szybkości działania podstawowych funkcji przyczyniła się do tego, że praca w naszym programie do projektowania (otwieranie, edytowanie, przeglądanie, zapisywanie plików) jeszcze nigdy nie była tak szybka i wygodna. Testy wydajności wykazały, że w tych podstawowych operacjach ZWCAD 2024 jest średnio 2.8 razy szybszy niż ZWCAD 2023.

Bloki parametryczne Flexiblock

ZWCAD 2024 wprowadził funkcję bloków parametrycznych Flexiblock (przygotowana na wzór bloków dynamicznych zastosowanych w AutoCAD), dzięki którym w bardzo wygodny sposób zmienisz różnego rodzaju obiekty za pomocą akcji i parametrów. Dzięki temu proces projektowania na blokach jest nie tylko o wiele prostszy i wygodniejszy, ale co najważniejsze – szybszy. ZWCAD 2024 pozwala też na konwersję bloków dynamicznych na Flexiblock. Funkcja ta pozwala na modyfikację obiektów bez utraty jakości pliku.

Chmura punktów

Chmura punktów to zbiór punktów w trójwymiarowej przestrzeni, które reprezentują powierzchnię obiektu. Punkty te zebrane są przy pomocy nowoczesnej metody skanowania laserowego. Chmura punktów dostępna w ZWCAD 2024 obsługuje popularne rozszerzenia (RSC/RCP), a co więcej ma też kilka przydatnych funkcji – dostosowane ustawień widoczności, możliwość wycinania fragmentu punktów, możliwość tworzenia przekrojów, a także proste zarządzanie chmurami z panelu menadżera. Dzięki chmurze punktów projektanci mogą osiągnąć lepszy kontekst przestrzenny, co usprawnia proces projektowania nowych elementów, które muszą współpracować lub być zintegrowane z pozostałymi strukturami.

program cad

Zalety korzystania z programów CAD w różnych branżach

Projektowanie CAD (z ang. Computer Aided Design), czyli projektowanie wspomagane komputerowo, wyniosło sporządzanie projektów i produktów na wyższy poziom. Korzystanie z programów CAD gwarantuje wiele korzyści w różnych branżach – zarówno w projektowaniu inżynieryjnym, jak i w architekturze, przemyśle mechanicznym czy projektowaniu wnętrz.

Wypróbuj darmową wersję testową

Praca w profesjonalnych programach CAD może znacząco polepszyć jakość wykonywanych projektów. Pobierz darmową wersję testową naszego oprogramowania do projektowania CAD i sprawdź wszystkie funkcjonalności ZWCAD jeszcze przed zakupem oprogramowania.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx