Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

18 czerwca 2024

5 zalet drukarni internetowej, o których powinieneś wiedzieć

Jeśli co jakiś czas zdarza Ci się korzystać z usług drukarni, doskonale zdajesz sobie sprawę, że wymaga to odrobiny wysiłku. Trzeba wybrać odpowiednią placówkę z ofertą dostosowaną do potrzeb realizowanego projektu, sprawdzić ceny oraz godziny otwarcia punktu, a następnie pojechać w wyznaczone miejsce i złożyć zamówienie. Znasz to uczucie, kiedy okazywało się, że oferta drukarni dostępna w Internecie niekoniecznie pokrywała się z rzeczywistością w placówce? Na szczęście nie jesteś już zdany na takie sytuacje – zacznij korzystać z drukarni internetowej. Przeczytaj poniższy teksty i poznaj zalety tego rozwiązania.

W drukarni internetowej oszczędzasz pieniądze oraz czas

Drukarnie internetowe mogą sobie pozwolić na niższe ceny, ze względu na to, że bardzo często koszty prowadzenia takiej działalności nie są zbyt wysokie. Automatyzacja wielu procesów, w tym składania zamówień czy obsługi klientów sprawia, że koszty operacyjne są niewielkie. Stąd druk online jest tańszy, a co za tym idzie – płacisz mniej za usługi. eśli co jakiś czas zdarza Ci się korzystać z usług drukarni, doskonale zdajesz sobie sprawę, że wymaga to odrobiny wysiłku. Trzeba wybrać odpowiednią placówkę z ofertą dostosowaną do potrzeb realizowanego projektu, sprawdzić ceny oraz godziny otwarcia punktu, a następnie pojechać w wyznaczone miejsce i złożyć zamówienie. Znasz to uczucie, kiedy okazywało się, że oferta drukarni dostępna w Internecie niekoniecznie pokrywała się z rzeczywistością w placówce? Na szczęście nie jesteś już zdany na takie sytuacje – zacznij korzystać z drukarni internetowej. Przeczytaj poniższy teksty i poznaj zalety tego rozwiązania.

Jednak skąd się bierze oszczędność czasu? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym akapicie.

#2 Składasz zamówienie bez wychodzenia z domu

Nie masz ochoty wychodzić z domu i szukać właściwej drukarni? Nic nie szkodzi – wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową odpowiedniej drukarni oraz wyślesz swoje zamówienie. Ewentualne wątpliwości lub wymogi specjalne uzgodnisz z konsultantem zajmującym się obsługą klienta – i gotowe! Wystarczy tylko czekać na wiadomość o odbiorze druku.

#3 Szeroki zakres usług – wybierz drukarnię offsetową oraz wielkoformatową

Placówek działających online jest teraz naprawdę sporo. Niezależnie więc od tego, czy szukasz drukarni offsetowej czy też drukarni wielkoformatowej, możesz być pewny, że znajdziesz odpowiednią placówkę, która profesjonalnie wydrukuje Twój nawet najbardziej skomplikowany projekt.  

#4 Zainspiruj się – stwórz projekt razem z drukarnią

Drukarnie stacjonarne jedynie przyjmują projekty do druku – nie zajmują się doradztwem czy kreacją. Korzystając z usług punktów online jesteś w stanie zaczerpnąć inspiracji i dokończyć zlecenie. Takie placówki internetowe są na bieżąco z obecnymi trendami w druku – zajmują się także konsultacjami. W tym przypadku to obu stronom zależy na tym, aby projekt wyszedł idealnie – nie tylko Tobie. 

#5 Wyślij swój projekt o dowolnej porze

Skończyłeś prace nad projektem w środku nocy? Nic straconego – nie musisz czekać do rana, aby złożyć zamówienie w internetowej drukarni offsetowej czy wielkoformatowej. Wystarczy, że wejdziesz na odpowiednią stronę, dodasz plik do druku i napiszesz, na czym Ci zależy. Już tego samego dnia rano otrzymasz wiadomość od osoby zajmującej się obsługą klienta – nim się obejrzysz, projekt będzie gotowy do odbioru.

Podsumowanie

Drukowanie online ma bardzo wiele zalet – nie sposób wymienić ich wszystkich. Jeśli chcesz poznać je wszystkie, to drukarnia internetowa JKB Print z Warszawy będzie cennym źródłem wiedzy. Odwiedź ich stronę i zapoznaj się z ich ofertą.

Dodatkowa lektura: druk banerów.

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.