Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

25 czerwca 2024

Dlaczego tak bardzo potrzebujesz Lucy DMS?

Zarządzanie firmą związane jest bezpośrednio z zajmowaniem się dokumentacją. Czy tego chcemy, czy nie, czeka to każdego menadżera. Jeśli zaniedbamy ten aspekt, to musimy się liczyć z wieloma opóźnieniami, mniejszym zyskiem oraz częstymi zagrożeniami. W efekcie pojawia się radykalne obniżenie wydajności firmy. Jednak nie musi tak być. Program do zarządzania dokumentami Lucy zrobi porządek za nas. 

Dlaczego powinniśmy wybrać system Lucy DMS?

Na rynku możemy spotkać wiele różnych programów do zarządzania obiegiem dokumentów. Jednak wśród nich wyraźnie wyróżnia się Lucy DMS. Jej największą zaletą jest gwarancja bezpieczeństwa. Wyciek lub utrata ważnych informacji  może być tak samo groźna dla funkcjonowania przedsiębiorstwa, jak strata klientów. Lucy skutecznie chroni przed takimi wypadkami. Co więcej, jest w stanie uprzedzić nas, zanim zagrożenie faktycznie się pojawi. 

Program monitoruje aktywność pracowników, którzy tworzą dokumenty. Zapisuje te dane oraz zamieszcza nowo powstały plik w swojej bazie. Dzięki temu nie utracimy efektów naszej ciężkiej pracy. Dodatkowo Lucy wysyła nam informację o podejrzanych zachowaniach (np. większa ilość zapisów). Natomiast w przypadku zwolnienia pracownika, program usuwa wszelkie dane z urządzeń, na których były umieszczone.

Jakie są inne zalety programu Lucy DMS?

Chociaż Lucy skutecznie chroni przed utratą lub kradzieżą dokumentów, to jednocześnie robi o wiele więcej. Poza zapewnieniem bezpieczeństwa wspiera prężny rozwój firmy. Program poprawia efektywność zarówno menadżera, jak i pracowników. Dzięki temu, że wszystko kontroluje, sami nie musimy poświęcać na to dodatkowego czasu. Pozwala to w pełni się skupić na naszych projektach, co w konsekwencji prowadzi do ich realizacji w większej ilości oraz na wyższym poziomie.

Lucy to program do zarządzania dokumentamiktóry ułatwi wykonywanie zadań naszym pracownikom. Wszystkie czynności uprości tak, żeby do zrobienia pozostały tylko te niezbędne. Lucy pomaga znaleźć zaginione dokumenty i tworzy zestawienie zmian, które wprowadziliśmy w danym pliku. W ten sposób jesteśmy w stanie dokładnie określić, ile czasu poświęcono na pracę i jakie konkretnie ulepszenia wprowadzono.

Warto również wspomnieć o systemie wyszukiwania, który proponuje Lucy. Każdy dokument jest indeksowany, dzięki czemu dużo szybciej możemy znaleźć plik, którego potrzebujemy. Pomaga też w tagowaniu, używając do tego historii naszych działań oraz treści, którą zapisaliśmy. W ten sposób rośnie prawdopodobieństwo dotrzymania terminów.

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.