Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

24 maja 2024

Płytki ceramiczne VENIS – czy warto uwzględnić je w projekcie wykończenia wnętrz?

Licencja: https://unsplash.com/license

Wykończenie i aranżacja własnego mieszkania to zawsze spore wyzwanie, szczególnie jeżeli chcemy zrobić to ze smakiem i przy użyciu wysokiej jakości materiałów. W przypadku podłóg oraz płytek kładzionych na ścianę warto rozważyć wybór produktów marki Venis. Co sprawia, że są godne naszego zainteresowania?

1. Skąd pochodzi Venis?

2. Największe zalety płytek Venis

3. Do jakich pomieszczeń wybierać?

Skąd pochodzi Venis?

Venis to marka hiszpańska, istniejąca na rynku już od wielu lat. Cechą charakterystyczną płytek flagowanych tym logotypem jest przede wszystkim ich kolorystyka – delikatna, naturalna, nawiązująca do piękna otaczającego nas świata. Znajdziemy tu wiele różnych tekstur, odcieni, i wzorów, jak na przykład Venis Noa Tanzania Wine czy Venis Starwood Noa Tanzania Almond. Chociaż płytki wykonywane są z ceramiki, wiele serii perfekcyjnie imituje różne rodzaje materiałów, jak piaskowiec, marmur, różne gatunki drewna czy granit. Dzięki temu, jeżeli zawsze marzyliśmy o drewnianym wykończeniu m.in. łazienki, ale boimy się, jak drewno będzie reagowało na wilgoć, możemy zdecydować się na płytki imitujące jego strukturę, co spełni nasze wizualne oczekiwania i jednocześnie także parametry techniczne.

Największe zalety płytek Venis

Najważniejszą cechą, z której słyną produkty wydawane pod marką Venis, jest przede wszystkim ich różnorodność i perfekcja w imitowaniu powierzchni innych materiałów. Mnogość wzorów do wyboru sprawia, że jesteśmy w stanie wykorzystać ten materiał do wykończenia praktycznie każdego pomieszczenia, w dowolnym stylu – od klasyki po współczesny minimalizm.  Bogate wzornictwo i wiele możliwych kombinacji sprawiają, że produkty takie, jak Venis Prisma Silver cena i inne trafiają w gusta bardzo dużego grona odbiorców, a ich wysoka jakość wykonania i wytrzymałość na upływ czasu sprawiają, że płytki te są coraz powszechniejsze i chętnie proponowane przez projektantów wnętrz.

Do jakich pomieszczeń wybierać?

Płytki Venis możemy wykorzystać praktycznie w dowolnym miejscu. Świetnie sprawdzą się w łazience oraz kuchni, czyli miejscach narażonych na większą wilgotność powietrza. To idealne rozwiązanie, jeżeli chcemy mieć na ścianie na przykład fakturę drewna, ale nie ryzykować wykorzystania prawdziwego drewna. Produkt ten może również zostać wykorzystany to aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, jak salon czy sypialnia, zarówno na ścianę, jak i podłogi. W zasadzie bogactwo kolorów i wzorów jest tak wielkie, że jedynie wyobraźnia ogranicza nas w kwestii wykorzystania płytek tego producenta.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx