Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

18 maja 2024

Polskie ubrania dla dzieci TUSS: pomysłowa kolekcja dla mam i dzieci!

Moda dziecięca rozwija się w niebywałym tempie. Ubrania dla dzieci mają swoje własne kolekcje, powstaje coraz więcej butików i sklepów online z ciekawymi kreacjami dla maluchów. Jedną z takich serii może pochwalić się producent ubranek dla dzieci i mam TUSS. Obserwujemy z zaciekawieniem nowe kolekcje, które łączą w sobie modę dla dorosłych i świeżość ubrań dziecięcych. O zaletach tych kolekcji spytaliśmy samą pomysłodawczynie z tuss.pl.

Dlaczego warto wybierać polskie ubrania dla dzieci?

Ktokolwiek kupuje ubrania dla dzieci, wie, że liczą się dwie rzeczy: trwałość i oryginalność. Tego najbardziej brakuje na rynku i tym może wyróżnić się polski producent ubrań dla dzieci – Tuss.pl. Wie to każda mama – dzieciaki potrafią zrobić najbardziej wymagający test jakości odzieży, jaki można sobie wyobrazić. Rozciąganie, brudzenie, wycieranie – to tylko niektóre z nich. Do tego dochodzi wielokrotne wirowanie w pralce. Tanie ciuchy dla dzieci z importu często nie zdają tego egzaminu. W tuss.pl od samego początku kładliśmy szczególny nacisk na gatunkowy materiał i jakościowe szycie.

Producent ubrań dla dzieci TUSS to tylko kolekcje dla mam i ich pociech?

Niezupełnie, chociaż to właśnie te wspólne kolekcje mocno wypromowały sklep tuss.pl na lokalnym rynku, wiele naszych produktów jest dzisiaj dostępnych w butikach dziecięcych w całej Polsce. Ubrania dla mam i dzieci są powiewem świeżości na rynku odzieżowym – dla mam to okazja na nieco bardziej wesołą i luźną garderobę, z nutą dziecinnego szaleństwa. Dla dzieci, szczególnie dla córek, to niepowtarzalna okazja, żeby wyglądać tak jak mama i cieszyć się wspólną garderobą. Poza tym ubrania dla dzieci i mam z tej samej kolekcji są bardzo urocze i niemal zawsze wywołują pozytywne reakcje.

Fot. Tuss.pl – polskie ubrania dla mamy i dzieci

Ubrania dziecięce: producent TUSS poleci coś nowego?

Aktualnie skupiamy się na kolekcjach letnich – wspólne ubrania dla mam i dzieci na lato to nieustający bestseller. Są doskonałe na wspólne wakacje, zarówno do plażowania, jak i do pieszych wędrówek po górskich szlakach. A poza tym to wygodne i gatunkowe ciuchy, projektowane z myślą o aktualnych trendach. Są bardzo uniwersalne. Odzież dziecięca godna polecenia? Letnie komplety top + krótkie spodnie i top + spódniczka – zwiewne, elastyczne, dzieciaki je uwielbiają, a mamy chętnie dobierają do nich zestawy dla dorosłych.

Odzież dziecięca – producent TUSS: gdzie szukać waszych nowości?

Najłatwiej przeglądać kolekcje w naszym internetowym katalogu na tuss.pl, wiele ciekawych aktualności staramy się na bieżąco publikować również na facebook’u, na naszym fanpage. Niektóre ubrania dla dzieci dostępne są w butikach dziecięcych, aktualnie to kilkadziesiąt sklepów w całej Polsce. Osobiście biorę udział w projektowaniu i planowaniu, jako producent ubrań dziecięcych zależy nam na tym, żeby produkty były oryginalne i wartościowe pod kątem designu, jakości, a przy tym przystępne cenowo. Póki co sztuka ta udaje nam się całkiem dobrze, także mogę śmiało polecić odwiedziny w naszym sklepie online wszystkim rodzicom.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx