Poznaj najlepszy sposób na ozdobę i ocieplenie swojego wnętrza

Czy istnieje lepszy sposób na stworzenie przytulnej przestrzeni niż wypełnienie jej pamiątkami najpiękniejszych życiowych momentów? To właśnie dlatego w niemal każdym domu znajdzie się miejsce na ramkę ze zdjęciem ukochanej osoby, czy fotografią upamiętniającą wspaniałe wakacje. Wypełnij swoje mieszkanie najlepszymi wspomnieniami w modny sposób – zamów fotoplakat na stronie https://printu.pl/fotoplakat/.

Uzupełnij swoje wnętrze o stylową pamiątkę

Różnego rodzaju ramki zdjęciowe są bez wątpienia jednymi z najpopularniejszych ozdób ściennych. Znaleźć je można praktycznie w każdym domu. Jak połączyć sławę popularnych foto-ozdób z aktualną modą na duże plakaty w wyrazistych ramach? Wypróbuj fotoplakat – sposób na utrwalenie najcudowniejszych wspomnień w bardzo stylowej formie!

Na fotoplakacie o rozmiarze 50×70 cm umieścisz 1, 12, 24 lub 35 dowolnie wybranych zdjęć. Stworzenie takiej personalizowanej ozdoby jest banalnie proste! Aby plakat zdjęciowy prezentował się jeszcze ciekawiej, wraz z nim zamów minimalistyczną ramę, która uczyni z niego modny dodatek do każdego wnętrza.

Najlepsze wspomnienia zawsze blisko Ciebie

Dlaczego fotoplakat to znakomite rozwiązanie? To oczywiste: każdy z nas posiada wspomnienia, do których powrót wprawia go w błogi nastrój. Dzięki fotoplakatowi, piękne chwile uwiecznione na fotografiach będą zawsze w zasięgu Twojego wzroku, pozostając należycie wyeksponowane.

To coś znacznie więcej, niż tylko kolejna ramka ze zdjęciem – fotoplakat wyraźnie podkreśla, które z osób i chwil zajmują w Twoim sercu naprawdę zaszczytne miejsca. Fotoplakat to również oszczędność pieniędzy i czasu – zamiast wywoływania pojedynczych zdjęć, zakupu opraw i wiercenia kilkunastu dziur w ścianie, otrzymujesz jeden, kompleksowy i gotowy do zawieszenia produkt.

Zamów fotoplakat w 10 minut prosto z telefonu!

Fotoplakat to produkt w pełni personalizowany. Sam proces jego tworzenia jest przyjemną i prostą zabawą. Czy wiesz, że aby stać się posiadaczem własnego plakatu z ulubionymi zdjęciami, wystarczy jedynie sięgnąć po telefon

Jak to działa? Wejdź na stronę Printu.pl i wybierz opcję tworzenia fotoplakatu. Następnie dostosuj liczbę zdjęć na plakacie i wgraj je bezpośrednio ze swojego smartfona. Zamów zaproponowany projekt lub dowolnie zmodyfikuj kadry i umiejscowienie fotografii. Nic prostszego! Gotowy do powieszenia na ścianie fotoplakat dotrze wprost pod Twoje drzwi.

Fotoplakat Printu – modny sposób na zatrzymanie wspomnień

Jeśli zależy Ci na wypełnieniu wnętrza jedynymi w swoim rodzaju ozdobami „z duszą”, fotoplakat okaże się idealnym rozwiązaniem. Dzięki niemu ludzie i miejsca, które są Ci szczególnie bliskie, już zawsze będą cieszyły Twój wzrok, przypominając najpiękniejsze momenty.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx