Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

18 czerwca 2024

Smaczna pizza na dowóz – Wrocław

Smaczna pizza na dowóz - Wrocław

W obecnym czasie na rynku gastronomicznym działa bardzo wiele pubów, restauracji oraz pizzerii, aczkolwiek pizzeria Slice of Heaven we Wrocławiu może pochwalić się dobrą opinią wśród gości, bowiem jest jedną z liderów w swojej branży. Posiada w ofercie niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju pizze, oraz inne zestawy obiadowe, które przygotowywane są przez najlepszych kucharzy z wielką pasją i miłością.

Smaczna pizza we Wrocławiu – z dostawą do domu!

Nocna pizzeria Wrocław – Slice of Heaven jest idealnym miejscem zarówno na wypad na pizzę lub jej zamówienie na dowóz, warto zaznaczyć, iż jest to miejsce, które zostało otworzone z pasji do gotowania. Doświadczeni kucharze dbają o to, aby każdego dnia składniki były świeże a pizza w dostawie jak najsmaczniejsza, bowiem liczy się przede wszystkim zadowolenie i satysfakcja gości. Firma bardzo duży nacisk kładzie na zamówienia, dlatego każda pizza na zamówienie przygotowywana jest bardzo dokładnie i rzetelnie. Każdego dnia robione jest świeże ciasto to pizzy, ciekawostką jest fakt, iż nie jest to zwykłe, tradycyjne ciasto włoskie do pizzy, bowiem dzięki zastosowaniu specjalnej receptury jest ono chrupkie na spodzie a zarazem pulchne w środku. Pizza na dowóz z naszej pizzerii gwarantuje jedyny i wyjątkowy smak, którego nigdy nie zapomnisz! Warto zaznaczyć, iż nocna pizzeria działa siedem dni w tygodniu, w piątki i soboty zamówienia przyjmowane są do godziny czwartej, natomiast w inne dni tygodnia do godziny trzeciej.

Pizza w dostawie we Wrocławiu

Główną działalnością pizzerii Silce of Heaven, jest nocna pizza w dostawie, czyli prościej mówiąc dowóz pizzy do domu, dzięki ofercie pizzerii można spędzić miły wieczór z rodziną, przyjaciółmi lub znajomymi, zarówno oglądając film jak i będąc na imprezie. Pizza na telefon dostarczona wprost do Twojego domu jeszcze bardziej wzbogaci cały wieczór. Warto zaznaczyć, iż w firmie pracują doświadczeni kierowcy, dzięki którym Twoje zamówienie jest dostarczane bardzo szybko i skutecznie. Pizza na zamówienie podczas transportu utrzymuje swoją temperaturę, dzięki specjalnym torbom z elektrycznym grzaniem, przez co otrzymujesz swoja pizzę ciepłą lub nawet gorącą! Pizza na dowóz może zostać opłacona gotówką oraz kartą, jednakże należy pamiętać, aby podczas składania zamówienia poinformować pracownika pizzerii jaką formę płatności się wybiera.

Najlepsza pizza na telefon- co ja wyróżnia?

Pizzeria Silce of Heaven do przygotowywania pizzy używa specjalnej receptury, dzięki czemu ciasto jest idealnie pulchne i chrupiące. Pizza na dowóz wyróżnia się takim smakiem, którego nie jest się w stanie zapomnieć! Nocna pizzeria oferuje także sosy, które są idealnym uzupełnieniem każdej pizzy, w menu znaleźć można 20 rodzajów rożnych pizz, które zamówić można w dwóch rozmiarach: 30 cm lub 40 cm. Istnieje także możliwość samodzielnego zaprojektowania swojej wymarzonej pizzy. Kucharze wykorzystują w swojej pracy tylko i wyłącznie świeże i wysokiej jakości składniki. W menu pizzerii znajdują się także makarony zapiekane serem.

Która nocna pizza jest najlepsza?

Bardzo wiele osób zadaje pytanie, która pizza na dowóz jest najlepsza? Jednakże trudno jest w pełni odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ jest to uzależnione od indywidulanych preferencji smakowych. Bowiem niektórzy preferują wiele dodatków do pizzy, natomiast niektórzy wolą samą zwyczajną margherite, tak samo jest ze smakiem, jedni wolą ostrą a inni bardziej łagodną. Aczkolwiek mimo bardzo dużego wyboru pizzeria Silce of Heaven daje pewność i gwarancje, iż każda pizza w dostawie jest pyszna. Warto dodać, iż wśród najczęściej wybieranych propozycji są między innymi: Pollo, Heaven oraz Utopia, jako dodatek polecany jest także sos czosnkowy!

Bardzo ważna i cenna opinia gości

Najistotniejszą rzeczą dla pizzerii jest rzecz jasna pozytywna opinia gości, dlatego największą uwagę kucharze przykładają do tego, aby każda pizza na dowóz smakowała jak najlepiej! Pizzeria oparta jest na wieloletniej i rodzinnej tradycji, każda uwaga jest dla firmy bardzo cenna. Jeśli byłeś klientem Silce of Heaven i coś z Twoim zamówieniem było nie tak, masz możliwość zadzwonienia lub napisania do pizzerii, a dzięki temu sytuacja zostanie jak najszybciej wyjaśniona!

5 1 vote
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx