Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

23 maja 2024

Jaki prezent na ślub wybrać?

Oryginalny pomysł na prezent ślubny

Wybierasz się w niedługim czasie na ślub, a może organizujesz swoje wesele i zastanawiasz się jaki niezapomniany prezent podarować swoim rodzicom. W poniższym artykule znajdziesz kilka ciekawych propozycji. 

Jaki prezent dla rodziców wybrać?

Każda z młodych par staje przed wyborem, jaki prezent dla rodziców na ślub wybrać. Świetnym rozwiązaniem może okazać się roślinka w dekoracyjnym opakowaniu, które z pewnością okaże się oryginalnym prezentem. Wśród drzewek można wybrać:

  • brzozę papierową,
  • drzewko oliwne,
  • gruszę mini,
  • jabłoń,
  • klon czterolistny,
  • winorośl.

Drzewka można zasadzić zarówno na balkonie, jak i w ogródku. 

Dodatkowo do roślinki można dodać spersonalizowane elementy tj.: etykietę z nazwą okazji np. Kochanym rodzicom oraz imiona obdarowanych (lub innym opisem) jak również kartkę z życzeniami.

Oryginalny pomysł na prezent ślubny – drzewko 

Drzewko to z pewnością oryginalny, jak i elegancki prezent na ślub. Każda z roślinek jest symboliczna. Często dane drzewko posiada wiele znaczeń, do tego ma charakter metaforyczny. Ma wzrastać z roku na roku i rozwijać się wraz z miłością małżonków. Z drugiej strony drzewko na prezent to ciekawa opcja jako upominek np. na przyjęcie związane z nowym mieszkaniem czy domem tzw. parapetówkę. Z racji dużego wyboru odmian świetnie sprawdzą się zarówno do mieszkań jak i nowo wybudowanych domów z przyszłym ogrodem. Pielęgnacja takich roślin nie jest wbrew pozorom bardzo wymagająca. 

Można być pewnym, że zakup drzewka jako upominek ślubny np. zamiast kwiatów, czy alkoholi to doskonały pomysł, ale również świetna pamiątka dla Młodej Pary. Z pewnością pozostanie z nią na długie lata.

O firmie Podaruj drzewko

To firma, która działa na rynku już prawie 10 lat. Co ciekawe inspiracją do założenia firmy było szukanie pomysłu na prezent na urodziny dziecka przyjaciół. Firma Podaruj drzewo rozrosła się do sporych rozmiarów przez lata. Ciekawostką jest, że drzewko od firmy dostał również Papież Franciszek. 

Każde z drzewek firmy pochodzi z własnych szkółek lub od sprawdzonych dostawców. Drzewka są transportowane w wysokiej jakości opakowaniach z tektury. Dzięki temu firma daje gwarancje, że roślinka nie ucierpi w trakcie transportu. Firma Podaruj drzewko opracowała specjalny system pakowania oraz mocowania. Z tej racji roślinka z pewnością dotrze do adresata w nienaruszonym stanie. Firma współpracuje ze sprawdzoną firmą kurierską, dzięki czemu czas dostawy jest bardzo krótki.

Co myślicie o takim prezencie na specjalne okazje jak ślub, urodziny, przeprowadzkę?

5 2 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx