Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

28 lutego 2024

Dwa wirtualne biura w centrum Warszawy

Wirtualne biura to coraz ciekawsza alternatywa dla wielu firm. Adres wirtualny pozwala nie tylko na wybór prestiżowej lokalizacji, ale także na redukcję kosztów związanych z wynajmem powierzchni biurowej. Popularność biur wirtualnych rośnie proporcjonalnie do liczby pracowników pracujących w trybie zdalnym.

Wirtualne biuro — co to oznacza?

Popularne wirtualne biura – czym są? Usługa wynajmu wirtualnego biura składa się z 3 elementów.

Podstawowym elementem jest adres biura. Wirtualne biuro w Warszawie Śródmieściu to prestiżowy adres, który można umieścić na wizytówce firmy.

Drugi element polega na pełnym outsourcingu obsługi biurowej. Poczta klienta jest odbierana, a następnie przesyłana do klienta informacja o korespondencji. Skanowanie poczty jest usługą dodatkową.

Ostatnia część wirtualnego biura to sale konferencyjne, które są dostępne dla wynajmujących, którzy potrzebują sali spotkań dla klientów i kontrahentów.

Wirtualny adres a odbiór poczty

Rola korespondencji w działalności gospodarczej jest bardzo duża. Korzystając z własnego biura obsługa poczty jest bezproblemowa. Jednak wirtualne biuro Warszawa daje klientom rozwiązanie.

Wirtualną siedzibę również obsługuje sekretariat, który odbiera pocztę klientów. W standardowej wersji do klienta przesyłana jest wiadomość e-mail lub SMS z informacją o odebranych listach.

Jednak dla wymagających klientów dostępna jest usługa polegająca na skanowaniu poczty i przesyłaniu elektronicznej wersji do klienta.

Ile kosztuje wirtualne biuro?

Wirtualne biuro Warszawa – ceny i pakiety. Wynajem adresu w prestiżowej lokalizacji w centrum Warszawy oferujemy już w cenie 49 zł netto miesięcznie. Istnieje również możliwość skorzystania z 3 innych wersji cenowych.

W skład pakietu podstawowego (49 zł netto) klient dostaje możliwość rejestracji firmy oraz odbierania przesyłek pocztowych. Informacje o przesyłkach przekazywane są poprzez e-mail. Ten pakiet można powiększyć o powiadomienia SMS za cenę 60 zł netto miesięcznie.

W cenie 69 zł netto miesięcznie oferowany jest pakiet obejmujący skanowanie listów poleconych oraz przesyłek sądowych. Klient dostaje wybór powiadomień – SMS czy e-mail.

Pakiet rozszerzony posiada wszystkie elementy powyższych pakietów, a także otwieranie i skanowanie całej korespondencji (limit 75 stron A4 na miesiąc). Wybór rodzaju powiadomień należy do klienta.

Biuro wirtualne. Jak wygląda okolica w której znajdują się biura wirtualne?

Adres firmy pod którą świadczy działalność gospodarczą, to także informacja dla klientów. Jeśli adresem siedziby jest centrum miasta znacznie zwiększa się prestiż przedsiębiorstwa.

Chcesz wiedzieć jak wygląda wirtualny adres biura Warszawa Śródmieście – zdjęcia przedstawiają okolicę biznesową i prawdopodobnie najlepszy adres w Polsce.

5 1 vote
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx