Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

30 maja 2024

Czym zajmuje się konsultant SEO?

Jesteś przedsiębiorcą? Prowadzisz stronę firmową lub sklep internetowy? Na pewno wiesz, że funkcjonowanie w sieci wymaga pracy. Niestety nie da się od tak wejść w internet i krzyknąć “Jestem tu”. Pozycjonowanie witryny pod SEO jest niezwykle trudną i czasochłonną czynnością.

Możesz jednak być pewien, że raz porządnie przeprowadzona optymalizacja strony, pracuje cały czas. Jest to więc inwestycja długoterminowa, która będzie Ci się zwracać wraz z każdym kolejnym klientem oraz sfinalizowaną transakcją.

Kto właściwie zajmie się optymalizacją pod SEO? Konsultant, rzecz jasna! W dalszej części wpisu przybliżę Ci nieco pracę tego specjalisty. Będziesz wiedzieć, na co zwrócić uwagę zatrudniając konsultanta SEO.

Optymalizacja witryny pod SEO? Konsultant Ci pomoże

Znajomość zasad pozycjonowania stron internetowych jest niezbędna do skutecznego wyniesienia witryny na, jak najwyższą pozycję. Podejmując samodzielne działania, bez odpowiedniej wiedzy, mające na celu pozycjonowanie strony mogą przynieść tylko straty. Szansa na powodzenie, bez odpowiedniego przygotowania merytorycznego, jest równa prawie zeru.

Musisz też wiedzieć, że niewłaściwe działania SEO nie sprawią, że Twoja strona zniknie (są to sporadyczne przypadki – ban). Wynikiem tego będzie tylko (lub aż) strącenie przez roboty Google-a witryny w otchłań n-tej strony z wynikami wyszukiwania.

Korzystając z usług konsultanta SEO, np. Mateusza Kozłowskiego (https://mateusz-kozlowski.pl/) otrzymasz wiedzę i doświadczenie SEO w jednym. Powierzając swoją stronę konsultantowi SEO, wykona on takie działania jak m.in.:

  • Zwiększenie widoczności Twojej witryny w Google – specjalista SEO dołoży wszelkich starań, aby Twoja strona była cały czas odpowiednio zoptymalizowana. Skutkiem tego, będzie ciągła widoczność witryny dla użytkowników przeglądarki;
  • Zbadanie przyczyny spadku ruchu na stronie – od pewnego czasu notujesz stały spadek odwiedzin i konwersji Twojej strony? Pozwól, że konsultant SEO to zbada i podejmie odpowiednie działania. Ich skutkiem będzie odbicie się od dna linii wykresów aktywności na witrynie.

To tylko niektóre działania, jakie podejmie specjalista od SEO. Musisz jednak pamiętać, że efekty będzie widać dopiero po jakimś czasie. Działania pod SEO muszą się rozpędzić jak lokomotywa. Daj im chwilę, a potem ciężko będzie je zatrzymać.

Pozycjonowanie z pomocą konsultanta SEO – podsumowanie

Dowiedziałeś się, że pozycjonowanie SEO jest niezbędne do funkcjonowania Twojej strony. Nie ma czasu do stracenia.

3 2 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx