Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

20 kwietnia 2024

Vestfrost – oczyszczacze powietrza z dodatkową sterylizacją powietrza

Fot.: freepik.com

Branża oczyszczaczy powietrza stale się rozwija, nie ma w tym nic dziwnego ze względu chociażby na brak poprawy w kwestii jakości powietrza. W Polsce problem jest znaczący i dotyka już nie tylko dużych miast, ale także znacznie mniejszych, a nawet wsi. Coraz częściej sięgamy po proste i skuteczne rozwiązaniem jakim są oczyszczacze powietrza. W 2021 roku na rynku polskim pojawiły się oczyszczacz z lampą UV od Vestfrost, który pomimo niewielkiego doświadczenia od razu zyskał wiele przychylnych recenzji dlaczego? Przekonaj się sam czytając artykuł!

Oczyszczacz z lampą UV czyli as w rękawie od Vestfrost

Trzeba przyznać, że duńskie producent dobrze odrobił lekcje zanim wypuścił na rynek swój sprzęt z segmentu sterylizacji powietrza. Oczyszczacze powietrza Vestfrost,  a jest ich na tę chwile 3 modele:

  • Vestfrost VP-A1M30WH
  • Vestfrost VP-A1Z40WH
  • Oczyszczacz VESTFROST VP-A1S70WH

Do filtracji wykorzystują znacie filtry, które wykorzystują także inni znani producenci, a także mniej popularną w oczyszczaczach powietrza lampę UV-C LED, która doskonale wspiera cały proces filtracji, sprawiając, że filtracja jest na tyle zaawansowana, że z powietrza zostają usunięte także szkodliwe wirusy i bakterie, a powietrze za sprawą lampy UV-C LED oraz jonizatora wyraźnie bardziej rześkie i świeże.  Oczyszczacze tego producenta nadają się nie tylko do użytku domowego, ale także do bardzo dużych przestrzeni biurowych, ponieważ największy model oczyszczacz VESTFROST VP-A1S70WH ma powierzchnię oczyszczania wynoszącą 80 m2, a jego wydajność to aż 620 m3/h.

Czy tak duże urządzenie  nie będzie za głośne, żeby mogło pracować w biurach? Oczywiście, że nie wszystkie oczyszczacze z lampą UV od Vestfrost mają możliwość przełączeniach ich w tzw. tryb cichy, w którym wyemitują tak niewielki hałas, który z pewnością nie będzie przeszkadzał w codziennych czynnościach, a nawet śnie. Na pochwałę zasługuje również bardzo prosta obsługa urządzenia, a także specjalna aplikacja mobilna, która umożliwia sterowanie urządzeniem z poziomu telefonu, to bardzo wygodne i komfortowe rozwiązanie, którego na próżno szukać u tak popularnych producentów, jak np. Sharp. Najdroższy model od Vestfrost- oczyszczacz VESTFROST VP-A1S70WH w profesjonalnych sklepach, jak goodair.pl,  kosztuje jedynie 2199 zł, jak na tak dobre parametry to bardzo atrakcyjna cena, to zdecydowanie  jeden z najtańszych oczyszczaczy powietrza.

Dlaczego warto kupić oczyszczacz powietrza?

Oczyszczacz powietrza dobrej klasy wyeliminuje szkodliwe dla zdrowia zanieczyszczenia, w tym te pochodzące ze smogu, które według naukowców, mogą nawet skracać długość życia.

Oczyszczone powietrza to nie tylko zdrowie, ale również lepsza koncentracja, zdrowszy sen. Urządzenia do sterylizacji powietrza są bardzo dobrym wsparciem dla alergików borykających się z uciążliwymi skutkami alergii.

Tego typu urządzenia nie wymagają dużego zaangażowania użytkownika a do tego są nie tylko skuteczne i funkcjonalne ale jeszcze całkowicie bezpieczne.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx