Shopify plus – jak działa?

Shopify plus jest przeznaczony dla małych i dużych firm. Do twojej dyspozycji są narzędzia, które ułatwiają założenie i prowadzenie sklepu internetowego. Sprawdź, co zyskasz dzięki Platformie Shopify.

Czym jest Shopify Plus?

Shopify Plus to platforma ecommerce, ułatwiająca uruchomienie i rozwijanie Twojej firmy na rynku. Dzisiejszy business potrzebuje takich rozwiązań, które pomogą zdobyć klientów. Online store musi świadczyć najwyższy poziom usług i dlatego powinieneś poszukać wsparcia. Bardzo ważny jest marketing automation, który z wykorzystaniem oprogramowania, pomaga w promowaniu firmy. Kampania reklamowa oparta o sztuczną inteligencję i algorytmy pozwala dotrzeć do odbiorców, na których Ci zależy. Systemy budują bazy klientów i przesyłają spersonalizowane e-maile, do grupy docelowej, co jest efektywne i przynosi duże oszczędności dla Twojego biznesu. Shopify plus zajmuje się wdrożeniami programistycznymi i budową dedykowanych aplikacji dla sklepu. You’ll work with new features, dzięki czemu skorzystasz z shopify advanced. Specjaliści tworzą sklepy internetowe na Shopify, doradzają i pomagają uruchomić sprzedaż online.

Co wyróżnia Platformę Shopify?

Dzięki Platformie Shopify dotrzesz do dużej liczby odbiorców i będziesz konkurencyjny na rynku. Serwis jest przeznaczony dla firm początkujących, jak i obecnych na rynku, chcących zwiększyć sprzedaż. Możesz swoją sprzedaż offline przenieść do sieci. Shopify w ramach pakietu pozwala na oferowanie dowolnej liczby produktów, realizowanie zamówień i przyjmowanie płatności za towar. Twoje strona będzie bezpieczna, ponieważ platforma stosuje systemy SSL i PCI do szyfrowania. Po zalogowaniu, w panelu administracyjnym możesz zarządzać swoim sklepem, przeglądając aktywności użytkowników i raporty sprzedaży oraz płatności, uaktualniając katalogi i zarządzając zamówieniami.

Dla kogo jest Shopify?

Platforma Shopify oferuje wszystko, co jest niezbędne do prowadzenia sklepu online. Otrzymujesz narzędzia do marketingu i sprzedaży, w tym SEO, wysyłkę towaru oraz obsługę płatności. Masz całkowitą kontrolę nad swoim biznesem. Jeśli zastanawiasz się nad online store, ale nie wiesz, od czego zacząć, to dobrze trafiłeś, bo Platforma Shopify jest miejscem dla Ciebie. Pozwala na szybkie i łatwe stworzenie witryny, a mnóstwo funkcji pomogą Ci w jego rozwoju i pokonaniu konkurencji. Musisz wybrać odpowiedni pakiet, ale stopień zaawansowania może wymagać dodatkowych opłat. Dzięki Shopify nie ma problemu z prowadzeniem nawet kilku sklepów internetowych, ponieważ większość rzeczy, zrobi za Ciebie oprogramowanie.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx